Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit érdemes kérdezni egy...

Mit érdemes kérdezni egy autóról amit kinéztem a neten? Nagyjából minden le van írva, de felhívnám a tulajt.

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 09:53
1 2 3
 1/27 Hunter01 válasza:
100%
Hogy mikor lehetne megtekinteni élőben
2011. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy képeken nem látszik, ezért kérdezd meg, hogy nincs-e rajta valami felületi sérülés(pl. horpadás, rozsdásodás), mikor volt rajta nagy szerviz, milyen állapotúak a gumik(esetleg adnak-e hozzá nyári szettet?), működnek-e benne az elektromos dolgok, milyen a belső tere(nincs- elhasználva, kiégetve cigicsikkel), tudja-e hányadik tulajdonos, garázsban tartja-e, hirtelen ennyi jutott eszembe.
2011. febr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Igazából a tulajon múlik mennyire lesz őszinte a kérdésekkel kapcsolatban. Az alapvető információkat gondolom láthatod ott ahol kiszemelted az autót, vagy ha csak egy rövid hírdetés akkor nem biztos.

Végülis az sem mindegy ilyen szempontból hogy milyen idős az autó, mert egy 3 évesnél hülye kérdés általában hogy rozsdásodik e:)

Írd le hogy milyen idős, milyen autóról van szó, esetleg akkor írok egy pár tippet mit kérdezz!

2011. febr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

[link]


róla lenne szó, köszi a tippeket! :)

2011. febr. 4. 10:15
 5/27 anonim ***** válasza:

Ez egy fiatal autó, ha minden takarja a valóságot ami le van írva, az az 50 ezer km nem sok. Meg kell róla győződni.

Egy fontos kérdés, hogy volt e törve?! Ha nem volt és ez be is igazolódik egy állapotfelmérésen, nem lenne szabad komoly problémának lenni ennyi km mellett.

Az árral én nem vagyok tisztában, sok-kevés-reális ehhez nem tudok hozzászólni.(még annak is utána kellene nézni hogy mennek az árak ebben az állapotban, ennyi futással).

Ha hitelt veszel fel, annak is nagyon jól nézz utána melyik a jobb mert nem mindegy.

Nekem idősebb diesel fiesta van amivel meg vagyok elégedve, kb ennyi idős volt mikor vettem.

Nem kérdés és nem szeretnék beleszólni, de ennyi pénzből gazdaságosabb autót lehetne venni akár benzinesben is, Te tudod ragaszkodsz e a típushoz. A szervízkönyvről is meg kell győződni hogy tényleg végig volt szervízelve.

Egyedül az nem tetszene ebben az autóban hogy 8-9 litert is fogyaszt 100 km-en amit én sokallnék.

2011. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Igazából nem ragaszkodom a márkához! És még tökre gondolkodom is, hogy mi lenne az ideális kocsi... Nem vagyok túl nagy szakértő és még nő is vagyok! Csupa negatívum!!! :(((

8-9 litert fogyasztana???? Nekem azt írta a tulaj, hogy 6-7 között... az nagyon nem mindegy!

Hitelt nem akarok felvenni, összedobja a család :)

2011. febr. 4. 10:35
 7/27 T5- ***** válasza:

Ne vedd meg!

1, Kereskedő. Csak magánszemélytől vásárolj.

2, Nem éri, meg. Mint ahogy előttem is mondták, ennyi pénzért 1000X jobb autót lehet venni.

És nehogy elhidd ezt a 6-7 literes sablonszöveget.

Még ha nem nyomod neki akkor is a 8 liter elégeti.

Ha egy tippet adhatok motor terén, akkor 1,6 1,8-asokat nézz, azokkal el lehet járni olcsóbban.

Fordot pedig hanyagold, nem egy jó választás.

2011. febr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat! Kérdezhetek egy párat?!

Van olyan oldal a neten, ahol csak magánszemélyek hírdetnek? Igazából én is magán embertől szeretnék venni, de a használtautó.hu-n nem tudok rászűrni... így elég nezéz!

Ha a fordot hanyagoljam, mit ajánlasz?!

Köszi

2011. febr. 4. 12:49
 9/27 anonim ***** válasza:
Fordot inkább ne... Amit jó: vw, opel, mercedes, volvo (lehetőleg dízel). Magénszemélyekre nem lehet szűrni a haszn.hu-n pörgesd a hirdetéseket és válaszd ki amelyik magánszemély. Sok sikert.
2011. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Amit meg kell kérdezned: mióta van nála? (ezt onnan is lehet ellenőrizni, hogy a forgalmin mikori kiadású), hanyadik tulaj, mit csérélt ki rajta (hol van róla a számla...?) volt e törve, miért adja el (ha zavarba jön akkor sz.r az autó). Van e rajta hitel/apeh behajtás. stb
2011. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!