Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gokart-al lehet driftelni?

Gokart-al lehet driftelni?

Figyelt kérdés
Megyünk nyáron gokartozni, és azt kédezném hogy a kanyarokban lehet-e sodródva menni?
2011. febr. 3. 20:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehet
2011. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

csak nem szerencses mert lassit a koridon :(

anno en nem tudtam ugy menni, hogy ne drifteljek minden kanyarba...

2011. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Első vagyok: annyit még hozzátennék, hogy lendületből fogsz befordulni, és ha a lendület túl nagy, akkor kifarol a hátulja, de mivel elöl semmi súly nincs, így irányíthatatlanná fog válni a gokart. A drift egy kicsit más, ott tudod uralni a gépet, ez itt nem fog menni, mert szinte az első kerék nem is tapad ilyenkor.
2011. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Bérgokarttal nem nagy a valószínűsége, de én is, és apa is mikor saját gokarttal ami van 35-40-50 LE-s, és az utcánkban gokartozunk, van por, szóval a fordulásnál alig bírom irányban tartani, meg körbe-körbe pörög. Szóval attól függ, hol és mivel.

13/F

2011. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A gokarttal nem is nagyon lehet másképp menni. Mivel nincs hátul differenciálműve, hanem mereven hajt mindkét oldal, ezért kanyarokban elkerülhetetlenül csúszik. Viszont a gokartpályán szükséges vezetési stílus, amivel el tudod találni az ideális íveket és jó időt tudsz futni, nem teszi lehetővé a nagy csúsztatásokat, épp csak annyira tudod "keresztbe tenni", amennyi a tempós forduláshoz szükséges.
2011. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ahol én voltam ott gyenge a fék xD nos nagy kanyaroknál magátok driftelve térek be valahogy.A másik akinek detto ilyen a gokart-ja az meg nekiment valami 7 szer gumifalnak mÍg nem szált ki xD
2011. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
tehát lehet, igaz ahhoz kell egy jó kanyar, és egy erős gokart.
2011. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Lehet, én direkt mindig azt is csináltam.

Felénk rendes versenypálya van, és lehet rajta gokartozni.

Kanyar előtt elveszed a lábad a gázról, bekanyarodsz lendülettel és gáz, meglátod elkúszik a hátulja, csak tudd megfogni, mert én is nyírtam már füvet vele...

2011. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Lehet, főleg gyorsaságial, bár olyan drift, és sima kanyarodás között én jobb időt értem el...

(Meg drága a gumi :S)

2011. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mármint gyorsasági pályán.
2011. febr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!