Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bármennyi is lesz a benzin,...

Bármennyi is lesz a benzin, mindig autóval fog járni, mindenki?

Figyelt kérdés

Mindenkit hallok panaszkodni, siránkozni, hogy 360-400 ft a benzin, és Úristen, mennyire drága! De, ezek az emberek autóval járnak még a szomszéd utcába is. A szomszédom se jár messzire dolgozni fél órára van busszal 5 perc séta a megálló, de kocsival jár. És Ő siránkozik, hogy de drága. Pedig a munkájához nem kell kocsi. És a bolt is itt a szomszéd utcába. De, kocsival jár mindenhova...

Az emberek minek siránkoznak, hogy de drága, ha nem képesek lemondani a kocsiról, akkor miért kell siránkozniuk emiatt?


2011. febr. 1. 18:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Magyarország ilyen, ne csodálkozz rajta.
2011. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

párom is ilyen...itt a busz 300méterre,letenni a melóhely előtt teszi,4 percenként jár reggel és délután is a busz,busszal 30 perc,kocsival 25 beérni mert dugó van reggel...

és a buszbérletet téritené a cég,a benzinnek meg a töredékét...de ő kocsival jár...


tudnék venni egy olcsóbb kocsit,de eszem ágába sincs,nekem is 300méterre van az a buszmegálló,melóhelyre 3 perc séta a busztól,én nem költöm a fizum felét benzinre...

részemről bőven elég lenne akkor használni ha városon kivülre megyünk

2011. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%
Ahova én járok dolgozni oda nem jár se busz, se vonat, se békávé és még bicajjal is túl messze van.
2011. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

ki nem szarja le ezt az h 500 ft-al többet fizetsz 1 tankolásnál :S

[link]

de ez tényleg nem lenne rossz :P

2011. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha a BKV nem ilyen szr szolgáltatást nyújtana, én is azt választanám. Mióta kocsival járok, nem fáradok el, míg beérek a munkahelyemre. Azóta nem vagyok náthás, és 80 perc helyett 45 percig tart az utam, mióta kocsival járok. (Pestszentlőrinc-Óbuda)Javítson a BKV aszolgáltatás színvonalán, és máris átülök a buszra. Ja, és ne kelljen 5 Km. alatt kétszer jukasztanom, ami gázzal(Gázüzemű a kocsim.) kb. 100 Ft.ból kijön(!)
2011. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem azért emelik a benzin árát,hogy ne járjunk autóval...Sok embernek muszáj,a tömegközlekedés pedig tényleg kritikán aluli.A benzin ára pedig addig fog emelkedni,amíg a hatalmon lévő zsidókat valaki le nem öli.
2011. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem november vége óta nincs munkám azóta csak 140km-tert mentem a segélyből nem telik benzinre
2011. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Majd fogsz te is siránkozni, ha a boltban a pénztárcádon érzed a benzinárakat.


Egyébként legalább annyian k*rva kényelmes emberek akik sosem lennének hajlandók gyalogolni 3-400 métert vagy buszozni mint ahányan tényleg rászorulnak a saját kocsi fenntartására, nincs más választásuk, mert pl nincs tömegközlekedés vagy az igen alacsony színvonalú.

2011. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
Ez megint egy olan kérdés, ahol a kérdezö ekfelejti, hogy Magyarország NEM CSAK Budapestböl áll. Vidéken gyalorlatilag nincs tömegközlekedés (egy-két nagyobb várostól eltekintve), ott aki nem helyben dolgozik, az kénytelen autóval járni.
2011. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak nyomnék egy marhanagy barackot a fejére! Hol magyar specifikus nyávogás az, hogyha okádhatnékjuk van az embereknek attól, hogy lassan egy órát kell dolgozniuk egy liter benzinért? Az, hogy örökké mindennek emelik az árát, a bérek meg leragadtak a 15 évvel ezelőtti szinten ez szerintetek normális?


Amúgy a benzinár kontra autóhasználat vagy nemhasználat témára van egy verzióm:


1. Olcsó vagy legalábbis könnyen megfizethető benzin: ember megy mindenhová kocsival.

2. Kissé drágább benzin: ember sokfelé megy kocsival, de kissé szívja a fogát az ára miatt, de nem nagyon adja lejjebb.

3. Drágább benzin: ember mér meggondolja hová megy és a fogszívást felváltja a mérgelődés/panaszkodás.

4. Köcsögár benzin: az ember rohadt mérges és szidja azt a köcsög krva anyját azoknak akik miatt ez van, de még jár autóval, bár észrevehetően kevesebbet, mint régen.

5. Irtózatosan drága benzin, már csak a legszükségesebbet autózzák és a méreg kezd katatónikus apátiává alakulni.

6. Egyszerűen megfizethetetlen benzin, autó letesz.


Érzésem szerint a harmadik-negyedik stádiumnál tartunk, bár egyesek már az ötödiknél.

2011. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!