Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki használ e34-es BMW-t? Csak...

Ki használ e34-es BMW-t? Csak a 150 lovas 520i, és a 192 lovas 525i érdekel (természetesen mindkettő benzines).

Figyelt kérdés
A kérdés igazából az lenne, hogy autóválasztás előtt állva ki ismeri az említett járműveket, és persze, hogy mi a véleménye. Fogyasztás, kényelem, költségek, hibák, stb... stb... stb...
2011. jan. 27. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 525i 24v-m volt imádtam ment mint a barom, jó pár évig használtam sosem hagyott cserben pedig az előző gazdája elég hanyag ember volt sajnos... sokszor volt szervízben folyott belőle orrán száján az olaj de hát a hanyagságnak ára van amit sajna én fizettem meg de mindegy kárpótolt a kényelem és a menetteljesítmény na meg a sorhatnak a hangja főleg magasabb fordulatszámon huuu olyan mintha életre kelne a motor mintha valami szörny lenne ott elől nagyon brutál :) alkatrészellátás van bőven és a bontott cuccok ára nem olyan vészes szerintem...városban használtam általában úgyhogy olyan 12-14 literrel mentem hosszútávon beérte 10el is de nagyon jó kocsi volt tipikusan az az autó amit tényleg lehet szeretni nem mint a mai sablonforma szutykokat...
2011. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!