Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam:RENAULT...

Melyiket válasszam:RENAULT TWINGO, FIAT SEICENTO, VOLKSWAGEN POLÓ?

Figyelt kérdés
VÉLEMÉNY TAPASZTALAT
2011. jan. 26. 14:57
1 2
 1/18 anonim válasza:
Ezt a kérdést pont ebe a kategoriába teted fel?
2011. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem olyan jó. Milyen típusú autót szeretnél?
2011. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
NEM IDE SZERETEM VOLNA RAKNI
2011. jan. 26. 15:04
 4/18 A kérdező kommentje:
KICSI FOGYASZTÁS KICSI KOCSI DE LEGYEN MEGBIZHATÓ
2011. jan. 26. 15:06
 5/18 A kérdező kommentje:
ÁT LEHET HELYEZNI A KÉRDÉST?
2011. jan. 26. 15:08
 6/18 anonim ***** válasza:

Volkswagen Polo

Lesznek akik azt mondják h Swift meg Honda meg Yaris meg ilyenek, de ebben a kategóriában a Polo lehet a legmegbízhatóbb és legjobb fogyasztású-minőségű autó

2011. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha van keret mindegyikre, akkor mindenképpen az utolsó. Az én tapasztalatom, hogy megbízható, könnyen kezelhető, jó a fogyasztása.

A másik két márka (Renault, Fiat) nem is rúg labdába a Volkswagen mellett.

2011. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
SWIFT AZ VAN A CSALÁDBA DE AZ KILÖVE DE LEHET HOGY FURA DE NEKEM KINÉZETRE TETSZIK A TWINGO DE JÓT MÉG NEM HALOTTAM RÓLA
2011. jan. 26. 15:20
 9/18 anonim ***** válasza:

Először is kapcsold ki a caps lockot, mert már feljelentettek miatta.

A Twingo francia, nem e megbízhatóság mintapéldája. A Seicento borzalmas, mind minőségre, mind biztonságra. Poloról van két közeli tapasztalatom, egyáltalán nem volt megbízható, többet volt szervizben, mint az úton. De biztos ki lehet fogni jót is. Csak erre használtan még kisebb az esély, mert aminek nincs baja, kevésbé akarják eladni.

Tehát ha ezek közül akarsz mindenképpen, akkor szerintem is Polo, amúgy inkább valami japán vagy esetleg Fiesta, vagy olcsóbban, a Polo ikertestvére, a Fabia.

2011. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Páromnak twingója van 94-es,és nagyon szeretjük,3 év alatt egyszer kellett szervízelni,a generátort kellett cserélni,amugy megbízható kényelmes,és jól pakolható.A fogyasztása lehetne jobb is városban 8,országuton 7 liter de hát csodák nincsenek,egy 16 éves autónál ez van.

3-400 körül már nagyon jókat lehet kapni,ha Polo-t szeretnél venni,mélyebben a zsebedbe kell nyúlni.Ha nem vagy francia autó utáló,mint sokan ezen az oldalon akkor azt ajánlom vegyél twingót.

2011. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!