Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen mocit hajtotok idén...

Milyen mocit hajtotok idén mikor kezditek? én ugy gondolom március elejétöl vagy + 10 fok

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
A bűvös szám nekem is a 9-10! Én ez alatt annyira nem szeretek motorozni de van kivétel néha :D És a kérdésedre válaszolva: Idén még nem mentem majd március elejére gondoltam énis az első gurulást. Yamaha TDR 125 van jelenleg de idén valami XT,XL,DR-re bekéne fektetni. Vagy valami sportra pl: FZR, ZXR.
2011. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem már tönkrementek az izületeim a motorozástól, így nem nagyon van kedvem 20-25 fok alatt motorozni. Maradok az autómnál.
2011. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 lodarazs ***** válasza:

Időjárás nem akadály,

Husqvarna WR 430 2T

2011. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egy nagyon szépen télen felújított Simsont:)
2011. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

én ilyenkorra tervezem nagymotorra a jogsit.

remélem hamarabb lesz +10fok, mint március :D

21/L

2011. jan. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
250 MZ Trophy gyönyörü szép állapotban tavasz közelettével máris ketyek a kis drága de ugy mintt egy Doxa e melett még 50 simsont szintén tökéletes és egy babettát :)
2011. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Yamaha DT 125 R van épp a seggem alatt. Perpill szét van szedve, generálozni kell a drágát. Ezenkívül meg lesz emelve, előre a mostani sm kerék helyett kap egy 21-es DID felnit, kormánymagasítót, meg az ülésen is emelünk egy kicsit... :) Valamint ha minden jól megy mire jó idő lesz fog figyelni rajta egy yz cső, valamint valami jó kis egy gyűrűs technika... :) És te kérdező?
2011. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mármint arra gondoltam, hogy te mit hajtasz... Valamint az enyém február közepe-vége felé lesz kész, akkortól szerintem már fogom használni.
2011. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már ezen a héten is mentem, kölcsön Simsonnal, és a ritka 206-os Babettámmal. :)
2011. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!