Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Valaki látta a metróbalesetet...

Valaki látta a metróbalesetet a Ferenc körútnál március 23-án?

Figyelt kérdés
Interneten keresgéltem, de egyik balesetről sem írnak sosem semmit, csak hogy még vizsgálat alatt az ügy, de nem frissítik az évekkel ezelőttieket sem... Én minden nap ott járok el a ferenc körútnál, még most is látni a nyomokat. De semmit nem tudok, hogy a nő hogy került be a metró elé stb. Kíváncsi lennék valakinek a beszámolójára, aki ott volt az állomáson, vagy a szerelvényen, hogy hogy zajlott le ez az egész.
2011. márc. 26. 19:58
 1/8 anonim válasza:
Nem tudom semmit a balesetről. Milyen nyomokat látsz a helyszínen?
2011. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs, csak engem is érdekelne a válasz.
2011. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fel volt fűrészporral szórva, utána meg szerintem klórmésszel, és most amit látni, hogy vagy 5 méteren keresztül tiszta fehér a sinek között a beton. Ennyi nyoma maradt.
2011. márc. 26. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Öngyilkos lett.

Begyalogolt a beérkező szerelvény elé. A metróvezető már hiába fékezett, nyilván nem tudta elkerülni a balesetet.

Azonnal meghalt, valószínűleg már az első ütésnél beteljesült amit akart. A szerelvényből 4 kocsi a peron mellett 2 alagútban, az utasokat az átjárón hozták ki.

A holttest kiemeléséhez szétcsatolták a szerelényt.

Búcsúlevelet hagyott hátra, férjét, gyerekeit.

Ennyi elég, gondolom.

2011. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, egészen kielégító válasz volt, köszönöm!

Amúgy elég szörnyű, hogy valakinek ilyen helyen kell öngyilkosnak lennie :S Biztos mély nyomokat hagyott rengeteg emberben, aki ott volt, és látta az esetet. Nem beszélve a metróvezetőről... Nemtudom ezek után képes-e még vezetni. Kíváncsi lennék, hogy ő most mit gondol, hogy érzi magát. Illetve a többi sofőrben is amíg frissen él az eset, biztosan bennük van, mikor bemennek egy állomásra, hogy csak nehogy eléjük vesse magát valaki...

2011. márc. 27. 10:21
 6/8 anonim válasza:
Szerintem nem normális az ilyen ember aki, így lesz öngyilkos. Természetesen meghalni mindenkinek joga van (ami persze nem megoldás a problémákra mellesleg szerintem), de ahhoz, nincs, hogy másnak lelkiismeret furdalást okozzon ezzel. Gondoljatok bele mit érez szegény vonatvezető.
2011. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
És melyik irányba történt a baleset? KÖKI vagy Újpest felé?
2011. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az osztálytársam nővére látta.
2011. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!