Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek az autószerelő...

Szerintetek az autószerelő szakmát tanulóknak van jövőjük?

Figyelt kérdés
normálisan meglehet élni belőle? mennyit keres 1 átlag autószerelő mint alkalmazott, borravalót kapnak?
2011. jan. 21. 23:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Amíg az olaszok autót gyártanak,és a németek dieseleket addig biztos van jövője a szerelőknek.

Üdv: egy autóvill. szerelő :)

2011. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Persze a franciákat se hagyjuk ki a sorból,főleg a citroent
2011. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Tevepup, te mióta vagy a szakmában, és eléldegélsz belőle?
2011. jan. 22. 19:31
 14/18 anonim ***** válasza:

09:48 nem volt az apja szerelő és nem volt pénze! régen szereltük a kocsimat, mi hordtuk a fát a műhelybe és vele csináltuk! óriási fejlődésen ment keresztül

de mostmár annyi autószerelő van... meg ha valaki már 10éve szakmába van inkább viszik oda mint pl egy új műhelybe

bár az autóvillamossági még nem olyan rossz :)

2011. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12 éve végeztem,eleinte kis maszek műhelyben dolgoztam,de megutáltatták velem a szakmát.Szabadtéri szerelés télen,bunkó főnökök, kezdőként szinte éhbérért dolgoztam stb. Pályakezdőként akkor a szervizek nem foglalkoztak velem,mert ők 10 éves gyakorlatot vártak el, ezért én szakmát váltottam. Egy évfolyamtársamnak viszont volt pénze saját műhelyt nyitni,és gépeket vásárolni,neki nagyon megy a szekér.Pedig ő volt a legnagyobb lúzer köztünk.Számítógépes hibafeltárással dolgozik,(már amelyiken lehet). Ez ma már fontosabb eszköz villamosság terén mint a csavarhúzó.
2011. jan. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

tevepup

off: szerettem volna neked privit írni, de nem lehet

ha már ennyire benne vagy a témában szted melyek a legmegbízhatóbb, olcsó fenntartású autók (suzukin kívül)?

citroen ténleg gáz? mert sok jót hallottam róla

köszi

2011. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Igen a citroent nagyon szidják,a szomszédomnak c4-e van és egy időben folyton a szervízt járta,de most már beállt neki és megy.

Mostanában a KIA-t nagyon dícsérik.

Viszont itt nézd meg,ebből sok minden kiderül.

[link]

2011. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha jól csinálod meglehet belőle szépen élni.

Faterom 700.000Ft körül keres SAJÁT céggel.

2013. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!