Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 164 es Alfa Romeo? Tapasztalatok?

164 es Alfa Romeo? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni egy 3000 es 6 hengerest 250000ft korul es szeretnem tudna hogy milyen osszeget kell rakolteni egy jobb allapotura hogy megbizhato legyen, illetve mi a tipushibaja, tapasztalatok?
2011. jan. 19. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:

figyelni kell rá és jólesz

www.nepitelet.hu

2011. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pontosabb valaszt valaki???
2011. jan. 19. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Az átlag autónál kicsit több törődést, karbantartást igényel és akkor jó lesz. Típushibájuk hogy kicsit hamar elkezdenek rozsdásodni ha nem megfelelően ápolod, és néha az elektronika hülyeségei (ez alatt azt értem hogy pl egyik barátomnál ha fel van kapcsolva a ködlámpája és balra indexel akkor bekapcsol az ablaktörlő, és más ilyen hülyeségei lehetnek)


Ezt az alapján írtam amit a 3 személyes ismerősöm mondott róluk.

2011. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

18:54


amúgy szerintem eléggé kellemes autók látványban is és vezetési élményben is, a kényelem hagy egy kis kívánni valót de szerintem ez bőven belefér

2011. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi,csak neztem a neten sokat es sok a hajtokarcsapagyas,nem tudom honnan allapitom meg ha meg akarok venni eggyet? 3000 v6 os szeretnek
2011. jan. 19. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
beszélj szerelőkkel!
2011. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!