Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Suzuki Swift központi...

Gorba kérdése:

Régi Suzuki Swift központi zár, milyet?

Figyelt kérdés

98'-as évjáratu suzuki swiftembe szeretnék beszerelni 4 ajtós távirányítós központi zárat. De olvastam hogy nem mindegyik univerzális jó, mindegyik autóhoz(van amelyik macerás mert valami rúd rövid benne). Kimondottan ehhez a tipushoz meg nem találtam. Esetleg tudja valaki hogy milyen márka/tipus lenne jó?!

Illetve még nemtudom, hogy mennyire nehéz ezt házilag beszerelni?

Valamint hogy a jobb első zárat kilehet e cserélni a bal elsővel, mert a vezető oldali kikopott (anyós felölit meg úgysem használom)


2011. jan. 19. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jó bele a lehető legolcsóbb univerzális. simán be lehet építeni, előre, amit adnak hozzá pálcát, bőven elég. Hátra kell a szervomotorok mellé járó bosch szalag szerű távtartó. Kis leleményességgel, nem kell hozzá plusz alkatrész, csak ami a csomagban van.
2011. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Időközben rájöttem, hogy elöl van benn központi zá, hátul nincs, így most számolgatom, hogy mi az olcsóbb egy 2 ajtót nyitó szett, vagy csak egy vezérlő egység és venni hozzá két motort (hátra). De szerintem a 2ajtót nyitó szett nem tud 4et vezérelni, vagy tévedek?!
2011. jan. 21. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:

elöl maradhat, hátulra bveraksz 2-t.

nálam is kipurcant az immo, azt megcsináltuk de a riasztó már nem lett jó.

vettem egy központi zárat, de csak az elektronikát raktam bele, a motorok maradtak.

2011. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! De sajnos kénytelen vagyok 4 záras szettet venni, mert szerintem a gyári bal első az 2 kábeles és nem 5 kábeles. Pontosan még nem látom át, de gondolom hogy, az 5kábeles kell a bal elsőbe, ha 4 ajtót szeretnék nyitni.
2011. jan. 21. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!