Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes régi Suzuki Swiftet...

Érdemes régi Suzuki Swiftet légzsákkal venni?

Figyelt kérdés
Javít-e a "legendás" biztonságán valamit két első légzsák, vagy felesleges ezért drágábbat venni?
2011. jan. 18. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem sokat érsz a légzsákal ha ütközésnél beül a helyedre a motor
2011. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alacsony sebességnél mindenképp jó szolgálatot tesz, 140 fölött meg a 18 légzsák is csak halotti lepel a 30 milliós autókban is. Tehát érdemes.
2011. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lodarazs ***** válasza:
ha kinyílik...
2011. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem vegyél csak légzsákot suzuki nélkül!
2011. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

:))))) ez az utolsó tetszett !!


Nade mennyi lenne az a DRÁGÁBB?

Én személy szerint egy dolog miatt utálom a Swiftet. Mégpedig az az, hogy nem lehet egyszerre nyomatni a fűtést a szélvédőre és az oldalablakokra . Szerintem ez eléggé ront a biztonságán. Vagy csak az csinálta ami nálam volt kölcsönbe?

2011. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sketh válasza:

Csak az csinálta. Az enyém fújja az oldalablakot is, igaz nem szedi le az egészről a párát, csak kb a feléről.

Más: légzsákos swiftet akkor éri meg venni, ha nem irreálisan nagy az árkülönbség.

2011. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!