Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1,5 millió Ft-ért milyen...

1,5 millió Ft-ért milyen autót válasszak?

Figyelt kérdés
Kp-re venném, szóval remélem tudok így alkudni is. Amivel pl szemezek az VW passat 1,8as TDI, de bármilyen más autó mellett szóló érvet meghallgatnék. Nem menőzni akarok vele, szóval 525-ös Bmw meg egyébb mellveregetős ötletek nem kellenek. A biztonság, a kevés fogyasztás és a minél jobb állapot lenne fontos főként, de a kevés fogyasztást nem szeretném 1,4 motorért cserébe, mert azzal előzni 4 személlyel kb lehetetlen.
2011. jan. 18. 10:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én ajánlani tudom neked a Skodákat is, nekem Fabia kombim van 2004-es évjáratú és semmi gondja nem volt eddig. Több ismerősömnek is Skodája van, az 1.9TDi Octavia is nagyon megbízható, 6-7literes fogyasztással. A Skodákban is Volkswagen alkatrészek vannak nagyrészt, olcsók az alkatrészek, megbízható, keveset eszik.

Nekem a Fabiaban 1.2-es motor van, autópályára nem járok, 40km-re járok dolgozni, így külterületen is használom. Én azt mondom, ha a sebességkorlátokat betartod, nyugodtan és biztonságosan előzöl, akkor azért a pár másodpercért nem kell versenygépet venni. 4-5 személlyel 5.5-6 litert kajál a gépem. Arról nem is beszélve, hogy pl. VW-nél meg kell fizetned a márkát is, és sokkal idősebb gépet kapsz olyan áron. Na meg 2-2.5-ös motorral nem városra vesznek autót, ezért azokban rengeteg kilóméter van, nekem a Passat zsákbamacskának tűnik.

2011. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi a mellveregetős amúgy egy BMW-ben? Az, hogy a 2.5 tdi eszik 6 litert, vagy hogy rohadtul biztonságos? vagy hogy 3 év alatt nem volt szerelőnél az autó? Szerintem is rossz autók...
2011. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!