Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már kínos eseted autólero...

Volt már kínos eseted autólerobbanással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem egyszer pirosnál fulladt le az autóm. Nem egy mai darab, sajnos...

Mindenki elkezdett dudálni, meg szitkozódni, míg egyszer csak megszánt egy férfi és segített beindítani a motort!:)


2011. jan. 10. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Előfordult velem is pont az volt az eredmény mint nálad de én nem törödtem velük.Kolozsváron a központban volt ez a sztori.Itten is olyanok egyes emberek mint nálatok.
2011. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fertőrákoson, barléangszinházi előadás után, talpig gálacuccban a Sopron felé eső kanyarban defekt, mindenki minket akart letakarítani az útról. Az autóban, még az átkosban jól lezsírozott autóemelővel...
2011. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen, volt egy ugyanilyen, mint neked, de volt még gázabb is. Az autóm leállt a vasúti átjáró után rögtön, mögöttem egy kamion jött, rajta állt a síneken és közben piros lett a lámpa.... Leadtam helyben vagy 5 kilót :D Aztán sikerült beindítanom.
2011. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem még nem fordult elő ennyire kínos eset, viszont azért írok mert láttam már szerencsétlenül járt autóst akinek a körforgalomban állt le a kocsija és a sok paraszt meg ott anyázott!

Soha nem fogom felfogni azoknak az embereknek a viselkedését akik ilyenkor csak üvöltenek, dudálnak, anyáznak!

Amikor meg nekik van valami baj a kocsival az ő fejük olyan mint egy paradicsom+izzadnak mint prosti a templomban!

2011. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Forgalmas úton le akart fordulni valaki, de lefulladta, senki se tolta be, nem segített, végül faterral kiszáltunk, félretoltuk, erre leanyáztak, hogy mér' segítünk.
2011. jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer előzés közben 4500-as fordulatnál elfogyott a kraft, lambdaszonda jelzett hogy túl szegény keverék, pillanatnyi fogyasztásmérő 80-as tempónál 74L/100km-t mutatott (1.8-as autónál). Elgurultam egy buszmegállóig leállított motorral üresben, az agyam eldobtam, amikor megláttam, hogy a legutóbbi szervízelésnél (porlasztófej csere) a szerelő kifelejtette a benzincső csavarjait a nagynyomású benzinpumpa előtt. Volt is veszekedés, a szerelő váltig állította, hogy ilyen nem lehet. Végül csak belerakta ingyen azt a 2 rohadt csavart meg előtte kicserélte a tömítést. Azért nem jött ki korábban, mert csatlakoztatva volt ugyan a (fém) cső, de a tömítés és a merevsége fogta, csak a nagyobb fordulat + padlógáz kombó elég nyomást termelt hogy kilökje. Egyébként soha másért még nem hagyott ott az autó.


Haver rosszabbul járt, (francia) autójában megadta magát a vízpumpa (gyári, 40E km után), ezért átugrott a vezérműszíj, szelepek beleütöttek a dugattyúkba, elszakadt a szíj, besült 2 henger, gyakorlatilag kuka lett a motorból.

2011. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen! Még 2003 májusában egy Porsche 911-essel kezdtem akkora füstfelhőt eregetni az M7-esen, hogy Hiroshima ahhoz képest semmi. Sajnos hiába úgy vettem előtte, hogy minden rendben rajta, el lett komolytalankodva egy olajcső kicserélése az előző tulaj szervizesénél, aztán 220-nál akkora volt az olajnyomás, hogy a forró kipufogóra ment a motorolaj és kigyulladt a kocsi. Ultragáz volt elindulni Porschéval a Balatonra és trélerrel hazahozni.
2011. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!