Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyivel másabb benzines...

Mennyivel másabb benzines kocsit vezetni, mint dieselt? Mert én dieselen tanultam. De mostanában szeretnék kocsit venni, és mindenki jobban ajánlja a benzinest. De hallottam hogy azzal hamarabb lefulladni. Kicsit tartok tőle! 1 hónapja van jogsim.

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 20:31
1 2
 11/11 Jason 1988 válasza:
45%

Itt a fele baromság.

Benzinbe minimum 100le dieselbe meg 100-200le benzinnel kezdtem azonnal el is adtam. Vettem nagyobb 2000ccm benzint 100le körül az már jó. Most egy 200 lovas automata mercim van és a büdös életbe nem ülnék vissza váltós kocsiba.

Visszatérve friss josival vegyél 4-es golfot 1.9 tdi

Vagy passat 1.9 tdi mindkettő elérhető áron van, keveset eszik és jól is mennek.

Ami fintos, hogy sima TDI legyen. Mert az erősebb PDTDI változatot költséges javíttatni.

Szép napot, és balesetmentes kilómétereket kívánok!

2018. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!