Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Insignia, vagy Chevrolet...

Opel Insignia, vagy Chevrolet Cruze?

Figyelt kérdés

Mindkettő tetszik, Cruze picit olcsóbb, de szívem az Insignia felé húz. Most Opel Vectrám van, szeretem, komolyabb gond sem volt vele a 4 év alatt.

Maradjak márkahű? Chevy problémás autó?


2011. jan. 4. 13:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Istenség vagy! Magam is értékesítő vagyok, kommunikációval nincs gondom, bepróbálkozom.


Vectrának már meg van az új tulajdonosa, hitelt intéz és amint fizet, megyek a szalonba Érdre és akkor marad az Opel.


Köszönöm mindenkinek!

2011. jan. 4. 15:35
 12/21 anonim ***** válasza:

[link]

Fel nem fogom mi bajod az autó fenekével. Ezen a képen hasonlít az 5-ös BMW hátuljára. Szerintem eszeveszett jól néz ki. A Chevrolet Cruze meg... Szóval arról van szó, hogy az már nem Chevrolet. Hanem koreai chevrolet. Szerintem írtó szánalmas, nekem akkor sem kéne, ha ők fizetnének, hogy azzal járjak. A Chevrolet név földbe tiprása mikor rátették a jelet ilyen kis vackokra, mint mondjuk a Spark. Tehát összefoglalva az Opel Insignának nem a Cruze az ellenfele. :D

2011. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

igen, 2 éve lett év autója... de a chevy szebb, opel

megbízhatósági átlag: (forrás: www.nepitelet.hu)

Cruze 2009 7,74

Insignia 2008 8,06

esetleg még alfa 159 annak is 8,06 a megbízhatósága :D

2011. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen az Opelnál lehet alkudni. Bár apu úgy válogatta össze a kocsiját, de így is tudott alkudni valamennyit, azt hiszem 11,4 helyett kerek 11 milliót fizetett.
2011. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Opel, messze nem egy kategória a krúzzal.
2011. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
44%
Egy opelért 11 milliot adni az nem normális, annyi pénzért már tényleg komolyabb autókat lehet venni.
2011. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
60%

Látom már el van döntve igazából nem is ezért szeretnék írni.Itt mindenki nagyon keményen leszidta a chevit mert hogy koreai roncs meg... Csak annyi hozzáfüzésem lenne, hogy az utobbi idökben a koreai autógyártás minősége nem, hogy a németeket lehagyta le de a japánokkal vették fel "harcot"! Az, hogy a koreai autók nem terjedtek el több oka is lehet. pl: "rossz" mult, rossz reklámozás, nem túl megnyerő kinézet...

De az utobbi idökben nagyon kitörtek! Kia és a Hyundai is nagyon jó minőségű autókat gyárt.pl:ceed, rio... A 7 év garanciát se a semmiért adják! A válaszommal nem befolyásolni és kioktatni akarok itt bárki csak felhíni a figyelmet hogy változtak az idők ami régen rossz volt nem biztos hogy most is az.

2011. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled, olvastam sok cikket a Kia és Hyundai típusokkal kapcsolatban, sőt azt is tudom, hogy Cruze az Astra padlólemezére épül, és ugyanúgy GM, mint az Opel.


Azt mondanám, hogy már felnőttek a kisautókhoz. Sőt, Suzukit, Skodát talán le is hagyták ebben a szegmensben.

2011. jan. 4. 23:45
 19/21 anonim ***** válasza:
52%

nem tom nekem meg pont az Insignia orra nem tetszik.

h egy kicsit a Cruze mellett is érveljek ültem benne és nagyon tetszett, tulajdonképpen ez nem egy átlagos chevrolet hanem egy kicsit magasabb kategória az elődökhöz képest

meg én am is utálom az Opelt, nem az az igazi német márka, nem egyedi

de ezt neked kell eldöntened, sok sikert:)

2011. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Cruze! Igazából semmivel sem fapadosabb a Chevy Cruze mint az insignia(próbáltam nagyon kényelmes kellemes autó) remek a váltója és a futómű remekül fordul és nagyon nagy is!És persze az alapárat tekintve majdnem fele az insigniáénak...Ha a prémiumságról van szó akkor mind 2-ben jó anyagok vannak insigniában picit jobbak de a cruzeban pl szövet borítja a műszerfalat.Ha már 6-7 milliót adsz egy autóért akkor ne olyat vegyél aminek a hátúlja nem tetszik! Szretem az opelt a kedvenc márkám vol most is a 2.kedvenc:D de mostmár sokkal jobban kedvelem a Chevyt messze jobb az ár-érték aránya!Általában amúgy azok szarozzák a chevyt akik csak a márkajelzést nézik meg h előtte daewoo volt de ez már a múlté most vesz autó nem tív évvel ezelőtt:D
2011. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!