Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy vettél autót? Gyűjtöttél...

Hogy vettél autót? Gyűjtöttél rá pénzt vagy hitelből?

Figyelt kérdés

Először is az írjon aki nem a szüleitől kapta a kocsit, hanem a fizetéséből gyűjtött rá. Az se írjon aki többszörös milliomosként vett autót. Az átlag emberek érdekelnek akik 100-130ezer forint körül keresnek vagy annál kevesebbet.

Mennyit tettél félre havonta és mennyi időn keresztül? milyen autót sikerült venned?

Aki hitelt vett fel az miért döntött így?


2010. dec. 30. 07:58
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia!


Én az első autómra is gyüjtöttem, aztán mindig kicsit jobbra cseréltem. Hitelre nem szívesen vennék (tul. képpen semmit), mivel, mire kifizeted kamatokkal együtt, jóval értéktelenebb lesz...viszont az is igaz, hogy nem olyan gáz, ha viszik (ami pl. egy lakásról nem mondható el).


Üdv

2010. dec. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem akartam hitelre. Egy auto onmagaban is jelentos kiadas havi rendszeresseggel, tankolod, biztositas stb, szoval eleg az magaban is. 400ezerert vettem egy tizeves Peugeot 306ost, nem kellett tul sokaig sporolni ra, franciaknal nem olyan rosszak a fizetesek :) de kb feleve dontottem el hogy kellene.
2011. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!