Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Állított már meg rendőr...

Állított már meg rendőr KISmotorral, úgy hogy nem csináltál semmi "bűvésztrükköt"?

Figyelt kérdés

Nekem nincs rá jogsim, mégis mindenhova azzal megyek, az életbe nem állítottak még meg( jó lekopogom), de ismerőseimet se soha , azt mondják, hogy a rendőrök nem nagyon foglalkoznak a rendszám nélküli kismocikkal, ha a vezető betartja a KRESZ-t és bukósisakkal a megengedett sebességgel meg.

Vélemény? Tapasztalat?

(Igazából azok véleménye érdekelne akik nem 240-nel, 4-en, egy keréken, bukó nélkül mennek el a rendőr mellett:)


2010. dec. 28. 10:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

SK-ban ezzel a kettő legális "motolekárničkával" (egészségügyi ládával :D ) találkoztam:

[link]

és [link] kékbe. és ezek közül nekem az egyik se fér/t bele.

2010. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Egy éve van jogsim.Ugyebár 40 el lehe tmenni csak.Én 60 al elmentem egy rendőrkocsi mellett,és nem állított meg, nem jött utánam.
2011. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!