Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Állított már meg rendőr...

Állított már meg rendőr KISmotorral, úgy hogy nem csináltál semmi "bűvésztrükköt"?

Figyelt kérdés

Nekem nincs rá jogsim, mégis mindenhova azzal megyek, az életbe nem állítottak még meg( jó lekopogom), de ismerőseimet se soha , azt mondják, hogy a rendőrök nem nagyon foglalkoznak a rendszám nélküli kismocikkal, ha a vezető betartja a KRESZ-t és bukósisakkal a megengedett sebességgel meg.

Vélemény? Tapasztalat?

(Igazából azok véleménye érdekelne akik nem 240-nel, 4-en, egy keréken, bukó nélkül mennek el a rendőr mellett:)


2010. dec. 28. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te SEGÉDMOTORRA(50cm3) gondolsz és nem KISMOTORRA (ami125cm3). Ha nem állít meg a rendőr mázlid van. De ha befordul eléd egy 20milliós Audi, és te jogsi nélkül belemész, fizetheted zsebből az audi javítását is. Még ha van érvényes biztosításod, akkor is mivel jogsi nélkül mentél. Egyből te vagy a hibás, még ha igazából nem te vagy akkor is! Ezt jegyezd meg! Akármi történik te vagy a hibás! Megéri?
2010. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Régebben énis jogsi nélkül motoroztam haverral de sose mentünk ki a faluból meg ált. földutakon mentünk :D 2007 aug.-ban meglett segédmotorra a jogsim és azóta 1x sem állítottak meg :D (hála)
2010. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én 3 éve motorozok, 1 éve van meg a jogsim de nem állítottak meg soha.

Motorral jogsi nélkül csak a faluban motoroztam, mióta megvan a jogsi már a közeli városba is bemegyek.

2010. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
engem már állítottak meg motoros razzia volt és mondták is hogy azért kell csak megállítaniuk minden motorost. elkérték a jogsit biztosítást és mehettem
2010. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én faluban is csak azóta motorozok, amióta megcsináltam a jogsit. kb 1 éve. azóta 2x állítottak meg. egyszer csak megkérdezte, hogy van e jogsim, erre én

-van

-mutasd meg

megvolt,

-oké, vedd fel a sisakot és mehetsz.

-viszlát.


ez volt a jó rendőr. 1-2 hónappal később találkoztam egy olyan rendőrrel, aki ha az egójáról leugorna az IQ-szintjére, agyoncsapná magát. bunkó hangsúllyal:

-jogosítvány

volt

-sisak

volt

-papírok

volt

-fényszórók

mennek

megfújatott, tiszta voltam. majd nem hitte el, hogy a motor 50ccm-s (50es supermoto volt). nézegette 5 percet, meg a papírokat, aztán elhitte. utolsó kérdése:

-egészségügyi ládája van?

-nincs, mert egyszerűen nem fér mele az ülés alá. esetleg megmutathatom, milyen kis hely van ott.

-nem érdekel, nem tanították, hogy mindig magadnál kell tartani? el kell hogy vegyem a jogsidat! (aztán szólj vissza neki, mikor a kezében a jogsid)

5 perc könyörgés után aszt mondja:

oké, 60 euró és nem viszem a jogsit (olyan 20 000 forint. az eset szlovákiában volt)

aztán végül 30€-val "megúsztam".

na ez az a fajta rendőr, akit páros lábbal rúgnák ki a munkahelyéről, és min. 2 év börtönre ítélném, ha jogom lenne hozzá.

melyik 15éves szaladozik 20 000ft-tal a zsebében? és egy egészségügyi láda miatt ennyi pénzt?

2010. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nekem 20 éve van joksim .És azóta rendszeresen motorozok,munkába meg mindenhová.Még nem állított meg soha rendőr.
2010. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 18:18


ha saját zsebre kérte a pénzt akkor simán csak feljelented és akkor ugrik az állása és még börtönbe is küldhetik!

2010. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
egy babettával közlekedő emberke hogyan visz magával egy egészségügyi ládát? :D csomagtartó nuku :D
2010. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

:D nem tudom. tényleg kicsit vicces lenne :D azok a ládák már akkorák, hogy még instant orvost is tesznek bele :D

Magyarországon nem kötelezők?

2010. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Milyen láda? Motorhoz lehet kapni elsősegély csomagot amit kis táskába adnak...


PL:


[link]


Ezt összetudod úgy gyömöszölni h általában befér a legtöbb motornak kis zeg zugába. Nekem is ilyen van csak 78as kiadású :-)

2010. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!