Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek vezessek?

Szerintetek vezessek?

Figyelt kérdés
Van jogsim, igaz még nem régóta, fél éve, sötétben sem nagyon vezettem még, így ne álljak neki egy hosszabb (annál hosszabb, mint hogy bemegyek a boltba, szóval erre még nem voltam ezelőtt) (25km)-es útnak?
2010. dec. 27. 18:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És nem okoz gondot autóval, hogy ha hirtelen változik az ingermennyiség? Mert én valahogy attól érzem magamat kellemetlenül, hogy ha pl. faluról megyek városba, akkor kicsit tartok attól, hogy pl. egy viszonylag bamba fél óra főút után durva, hogy a városban mennyi mindenre kell figyelni(Pestről már nem is beszélve). Amíg városban vezettem nem okozott gondot, szerettem nagyon, de mióta megvan a jogsim egyszer sem voltam, attól félek betompultam, mert még egy jobbkézszabályra sem emlékszem, hogy szükségem lett volna vidéken. Vagy ez majd jön magától?
2010. dec. 30. 11:43
 12/13 anonim ***** válasza:
32%
Amitt itt utoljára le írtál az alapján a legjobb jó indulattal is csak azt tudom mondani, hogy maximum áramot vezzesél. Mi az hogy egy jobbkéz szabályra se emlékszel az ilyen hülyék miatt van a rengetek baleset. -.-"
2010. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, de azt írtam, hogy abban az esetben, ha vidéken vezetek, akkor még egy jobbkéz-szabályra sincsen szükségem. Nem azt írtam, hogy nem tudom, mi az a jobbkéz-szabály. Vidéken mindenhol alá vannak rendelve az utak, vagy legalábbis a legtöbb helyen. Ennek következtében nincsenek aktívan bennem azok a dolgok, amik egy városon gyakorta vezetőnél alap dolgok, és már ösztönszerűen alkalmazza, nem pedig úgy, hogy tudja, tanulta, de még koncentrálnia kell rá, hogy mindent megfelelően csináljon.
2010. dec. 30. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!