Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet metálkék színt...

Hogyan lehet metálkék színt kikeverni?

Figyelt kérdés
Milyen színeket keverjünk a kékhez (világoskékhez)?
2010. dec. 26. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Amilyet csak szeretnél. A lényeg, hogy jó alapszínt találj el. A metálfényt ugyanis az autófényezésnél - ha jól tudom - a fedőlakk biztosítja. Lehet kapni metálfényű spray-ket, ha nincs jobb, az is megteszi, de nem lesz annyira szép, mint a szórópisztollyal fújt, lakkozott felület.
2010. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Viszel szinmintát festékboltba és kikeverik Neked és még tanácsot is kaphatsz.Hidd el így a legolcsóbb,nem célszerű otthon pepecselni vele.Tapasztalatból mondom!
2010. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké köszi, csak gondoltam, hogy itthon olcsón megúszom, de ennyit rászánok a simsonomra, hogy veszek rá metálkék festéket! De spray formában!
2010. dec. 27. 13:39
 4/4 anonim válasza:
Úgyfogsz járni mint a vőm!Megvette a drága sprayt.Lefújta és még metálimitációnak is gyenge lett.Ezután lemosta nagy nehezen és kikevertetett 20dkg.festéket.megkapta hozzá a lakkot,azt is kb.20dkg-ot .Pisztollyal lefújtam neki és olyan lett mint az új.Kb.200ft-al volt drágább így ,de király lett.Sajnos a nálunk kapható sprayk nem ütik meg azt a szintet hogy versenyezzenek akár a leggyengébb autófénnyel is!
2010. dec. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!