Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Golf 6 vagy Toyota...

Volkswagen Golf 6 vagy Toyota Corolla?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes megvenni, ha azonos évjáratot és ccm-t nézünk??Fogyasztás, megbízhatóság érdekelne.
2010. dec. 22. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
VW mindenképp!!!
2010. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Toyotát. Japán, nem német.
2010. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Toyota!!

A Toyota sokkal kevesebbet fogyaszt, és a világ legmegbízhatóbb autója!

2010. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Toyotával eddig több gond volt mint a VW val.... (pedálok, elektronika..). A VW strapabíró, massziv, és szerintem az egyik legjobb autómárka. Ha beleülsz, meglátod, mennyivel kifinomultabb, stilusosabb mint egy toyota.


Tényleg csak azt tudom ajánlani, hogy ülj bele mind2 be és meglátod a különbséget...

2010. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Toyota.

A gázpedál téma meg hülyeség. Aki nem tudja megállítani az autót, ha beragad a gázpedál, tényleg haljon meg.

2010. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Az én ajánlottam: KIA Cee'd!

Ha a kettő közül kéne azt mondanám, hogy talán Golf, de a Cee'd a Corollánál jobb, a Golfnál meg nem sokkal rosszabb, viszont sokkal olcsóbb! Nekem 5 éve már csak KIA-m van, már több, mint két éve hajtok egy 1.4-es Cee'd-et ami hibátlan. Pont, mint az a Rio ami előtte volt.

2010. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Toyota!

Nekem volt Celicám Corollám, De egyszer Renault 21-esem is, na az minden utcában otthagyott.

A toyotákba 60.000 ret raktam km-t,

[link]


160,000 ért vettem és felszereltsége sem volt gyenge, ahogy a 150 lóerője sem.

2010. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
89%

celica?

A ki aztmondja hogy egy 1.3 benzines kevesebbet eszik, hazudik.

Az 1.3-asok 3.000-ret pörögnek 100km/h-nál, míg ez 120-nál pörög ennyit.

(kevesebb pörgés kevesebb kajálás).

Csakhogy itt nagyobb a köbcenti 700 ccm-el.

Próbáltam felvinni a családot a Baranyai dombságon 1.3-mas colttal, hát megsínylette. A 2000 ccm könnbyen felrepíti ugyanezt.

Amikor a távolsági MAN buszok 31 álló és 50 ülő főre 300 lóerővel rendelkeznek, viszonyítani lehet, hogy a 147 lóerő 5 főre mennyire dinamikus. Eléggé.

210,000 km-nél vettem, 24 éves vagyok, akárcsak Ő.

Olajhűtővel felszerelve, gyárilag.

Tudtommal a nagy teljesítményű HotRod-okba szoktak tenni olajhűtőt.

A 240-et 6.000-res fordulaton ki lehet hozni belőle, de hát el lehet még pörgetni 7.500-7.700-ig, ha valaki meg kockáztatja.

Magyarán mindez baj lenne ha nem egy stabil szerkezetű autóval próbálkoznánk, de kasztnis révén tudom hogy hány merevítés van benne gyárilag. Ha valaki kíváncsi, nézzen csak be a műszerfal mögé,

nem könnyű a belátás, de ha belátsz láthatsz egy 10 cm átmérőjű masszív, A- oszloptól A oszlopig futó merevítést, ami elég komoly anyagvastagsággal bír. Mikor az úthiba dobál egy 900 kg os autót, abban elharapod a nyelved, a nődnek himbálódzik a melle, de ebben nem. Ez lassan mozog az 1260 kg-jával, nincs hirtelen dobódás.

Beleszerettem. Egy műszaki csoda 170.000 forintért, ami ha kell, 240km/h sebességre repít, amit még az újak nagy része sem tudhat kivitelezni.

Az elektromos AC azaz benzinpumpa leveszi a terhelést a főtengelyről, melyre a mechanikusat szokták szerelni, a gyári 4 tárcsafék megtesz a magáét, a fék is szédítően jó. Na de beszéljenek a képek.

2010. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

toyota!

a lexus a rolls royce után a leg megbízhatóbb! (lexus= toyota luxusváltozata)

a vw nem tud motortcsinálni, nem tud elektronikátcsinálni, semmit nem tud!

több ismerősöm is vw tulaj!

mind2 passatos, az egyiket 5(!)-ször hagyta ott az út szélén! a másiknak a motorban eltört az egyik szelep! fúrni kellett a motort!!

a toyotának 2004-től a francia váltója potyogott 100ezer km alatt!

de gondolom 2004 elöttit akarsz.

de ha nem akarsz toyotát ott a HONDA!

honda civic, accord

és benzines! a honda és a lexus csinálja a legjobb benzines motort !

a japánok csinálják a legjobb hybrid hajtás. a németek most jöttek rá hogy kéne, egyből 30misis alapár pl bmw-nél :S

a németek semmit se tudnak!

2010. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Mindenképpen Toyota Corolla minden szempontból!
2010. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!