Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VOLKSWAGEN POLO 75 PD TDI...

VOLKSWAGEN POLO 75 PD TDI első kocsinak?

Figyelt kérdés
Első kocsim lenne csak félek attól hogy "PD". Belemerjek vágni vagy inkább nézek mást ?:S
2010. dec. 21. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én azt javaslom, valami régebbit, ócskábbat nézz

nem hülyeségből

mivel első kocsi, gondolom rutinod nem nagyon van

és egy romhalmazt olcsóbb javíttatni, és ha meghúzod, akkor sem egy ferrarit karcoltál meg


meg a másik, hogy olcsóbb az autó maga is


szóval ha engem kérdezel egy lerobbantabbat

2010. dec. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vedd meg nyugodtan megérdemled
2010. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
őőő nem mondom azt hogy van rutinom... de sokat vezetem már... 20.ezer km-nél már többet szerintem... :) eddig anyu kocsijt használtam. de mindekép dieselt szeretnék..
2010. dec. 21. 18:06
 4/14 A kérdező kommentje:
ja am 2000 res évjárat nem újra gondoltam :D
2010. dec. 21. 18:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne vegyél PD TDI-t! Iszonyat drága a PD elemek cseréje. Ha mindenképp VW, akkor sima TDI.
2010. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de tdibe nincs polo... vagyis van de a régebbi fajtába ... :S azis úgy néz ki hogy inkább hagyjuk .:S
2010. dec. 21. 19:30
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vedd meg.Nekem a mostani (és egyeben az első) kocsim egy 1.2-es fábia április óta rámentem 15ezret, ez előtt csak a szüleimével mentem kb 2ezret.Sokan úgy vannak vele hogy inkább régebbi és olcsó kocsit kell első autónak venni hogy majd a drágább és erősebb autót megkíméld,megbecsüld bla bla bla.... Én ezzel nem értek egyet.

Sokan írják hogy rossz motrok a PD-sek (csak ezen az oldalon hallottam eddig panaszt rájuk) 3 éves autószerelő praxisom alatt még soha nem volt dolgom PD motorral.Tisztában vagyok ehhez a motorhoz való alkatrészek árával, de ez olyan dolog hogy úgy sem fog pl havonta tönkre menni benne valami több 100 ezeres alkatrész.A másik pedig az hogy autóbontókból sokkal olcsóbban lehet alkatrészt venni.

2010. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2010. dec. 21. 20:19
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezt a TDI vs. PD TDI verziót már én is több ismerősömtől hallottam,akik ugyanezt mondták mint itt is.

A régebbi TDI-k megbízhatóbbak és az esetleges javításuk is olcsóbb.

2010. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

igazán jó első autónak, hogy megutáld ezeket a német roncsokat!

nézz hondát, toyotát vagy valami japánt csak ne nissant!

2010. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!