Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Összességében mennyit kell...

Összességében mennyit kell járni a B-s jogosítványért?

Figyelt kérdés
Mennyit kell járni KRESZ oktatásra, meg rutinra, meg forgalomra? Mennyi órát kell teljesíteni minimum. És az mennyi idő, mire meglesz a B-s jogosítványom, ha nem bukok egyszer sem meg?
2010. dec. 17. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

A KRESZ oktatás nekem heti két alkalommal tartott 7 hétig, aztán vizsga.


Utána elkezdesz vezetni, rutin vizsga előtt elméletileg 9 órát kell venned, aztán rutin vizsga.

Utána kötelező 20 óra forgalomban, aztán forgalmi vizsga.

Menet közben indulnak elsősegély tanfolyamok, azt nem számítsd plusz időnek.


Hogy mikorra lesz meg a jogsid? A KRESZ tanfolyam után az már csak rajtad és az oktatódon múlik, milyen sűrűn tudtok egyeztetni.


Én nyáron vezettem, rengeteg volt a diák, szinte össze kellett verekedni időpontért: júniusban kezdtem vezetni, októberben vizsgáztam forgalomból.

2010. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első gyakorlatilag mindent leírt, annyi csak, most nézegettem én is a különböző sulik honlapjait - már nem 20, hanem 30 a kötelező vezetés. De 20nál úgyis többet vettél volna:)
2010. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy ha a rutinnal együtt számít a 30, akkor nem szóltam :)
2010. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nako ***** válasza:

Rutinnal meg forgalommal, meg forgalmi vizsgával együtt számít a 30. Ez a kötelező minimum.

De aki még soha nem vezetett, az általában vesz néhány pótórát is, mert ez kevés, hogy tényleg megtanulj viszonylag biztonságosan vezetni az úton.

Láttam olyan sulit, ahol 4-6 hét alatt hirdetik, de sztem ez átvágás. ... Vagy azért írják, mert a 4-6 hét végén megbuksz úgyis, aztán majd veszel pótórákat és úgyis kitolódik az egész... :O

2010. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!