Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Személygépkocsi tanfolyamon...

Személygépkocsi tanfolyamon ötször meghuztak, elmentem PAV vizsgára de az sem sikerült. Indulhatok-e segédmotor jogositványért?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
hát ne haragudj nem akarok rossz indulatú lenni de ha nem sikerült átmenned akkor hagyjad a vezetést és maradj a biciklinél.Amúgy jól tudom ilyen feltétel mellett is lehet indulni és sokkal könnyebb csak hát a motor sokkal veszélyesebb mint az autó és ha nem tudsz a forgalomban eligazodni könnyen elüthetnek a saját hibádból.Amúgy min buktál meg 5 ször.A rutin vizsgán vagy a forgalmin??
2009. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Bocs az őszinteségért,de szerintem maradj a BKV-nál és a gyaloglásnál.Ez azért elég komoly,hogy még a PAV se sikerült.
2009. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Hát az durva ha még az sem sikerült! Szerintem ez valami kamu kérdés mert ilyen buta ember nincsen.
2009. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

12:21 vagyok

nem tudom hogy kamu e a kérdés de vannak olyanok akik 15 ször sem mennek át a kresz vizsgán se mert nem tanulnak.

De valakinek tényleg nem megy a vezetés mert nem tudja megérteni.Annak tényleg nem ajánlom a vezetést mert csak a balesetet okozzák.

2009. júl. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát lehetnének toleránsabbak a válaszadók. Fellebezd meg, hátha másodszorra sikerül(15 napon belül). Jobbat nem tudok. A páv egy baromság, semmi köze a közlekedéshez (én véleményem, de mégis kitalálták az okosok). Én 10 év balesetmentes közlekedés után, azért mentem pávra hogy majd taxizok vagy levizsgázok tehergépkocsira, buszra. Én is megyek holnapután pávra másodszor, a forgalomvizsga elsőre sikerült még anno. Hátha sikerül, ezzel én is így vagyok:) utána ha van rá lehetőség vegyél pótórát, ha nem jössz ki az oktatóval váltsál + nézd át a kresszet mert az tudni kell! Gyalogos, busz lakott területen belül elsőbbséget megadni, megtévesztő jelzést nem csinálni, záróvonalra nem hajtani rá, sebességhatár, telezöld lámpa, vasúti átjára, villamos elsőbbsége. Vezetéstechnikai szabályok. Nem szomorkodj, viszont ha sikerül azt ne felejts el, ha vezetsz, folyamatosan figyelj!!!
2009. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja a pávval kapcsolatban sok hülyegyerek aki jól tud játszani a számítógéppel még okoznak baleseteket! Én már 10 évig nem okoztam! És kb. 500000km van a hátam mögött!
2009. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért is legyünk toleránsabbak? Annyi idióta, vezetni képtelen barom van az utakon. Tényleg maradj inkább a BKV-nál és az ilyeneknél. Vannak emberek,akiknek nincs érzékük a vezetéshez. Ez olyan, mint hogy ha nincs érzéked fizikához-matematikához, ne akarj mérnök lenni. Semmi szégyellnivaló nincs benne.
2009. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Nem tudom minek kell azt írni hogy "Még a PAV vizsgán sem ment át" nem tudjátok de nem olyan egyszerű azon átmenni és ha azon is megbukik várnia kell a következő vizsgával.

És igaza van az utolsónak.Miért legyünk toleránsak??

2009. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!