Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Quad ról mi a véleményetek?...

Quad ról mi a véleményetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

szeretnék quadot venni,abbol is munkaquadot

vannak már esélyesek polaris,bombardier,cectek

ezek jöhetnek csak szóba

napi 100-150 km megtetelere kéne munkábajáráshoz,csavargáshoz,és ha olyan napom van és keveset kell szállitani akkor áruszállitáshoz

mindenféleképpen B jogsival vezethetöt akarok ami difis és 4 kerékmeghajtásu(de ha kapcsolhato difis az sem baj)

mi a véleményetek errol?

érdemes?vezetesi elmeny?a forgalom sebességét tudja tartani hosszutavon?

miket ajánlotok a fent emlitett márkák közül (ccm mindegy csak birja a tempot és birja a strapát)

amiket eddig kineztem

polaris sportsman család pár tagjai

cectek quadrift/gladiator (500)

bombardier outlander család tagjai

mit ajánlotok


2010. dec. 5. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szórakozásnak biztosan jó,de annyiértamennyibe egy ilyen kerül,tudnál venni egy aránylag normális autót,amiben télen nem fagysz meg,esőben nem ázol el és akár egyszerre 4-5-en is elmehettek valahová.

2010. dec. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha erdész vagy akkor quad szerintem,

ha földúton kell sokat menned akkor is quad


ezekkel lehet talán szállítani valamicskét, de ne gondold, hogy olyan sokat, én is az autót ajánlanám

2010. dec. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem gondolkodj inkább kocsiban, abból is amit neked ajánlok a Suzuki Samurai.


[link]


[link]


[link]


stb..

2010. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

munkakör: kereskedő,pénztáros és néha futára faternak (boltba cigiert,vagy valami kissebb áruert)

énis csak nyárra gondoltam mellette ottlenne a passatom is ha hideg lenne vagy eső

2010. dec. 5. 14:52
 5/12 anonim ***** válasza:

hát akkor ez kérdés volt?

quadnak azt válaszd amelyik neked tetszik, szerintem nincs túl sok különbség közöttük

2010. dec. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mindenféleképpen B jogsival vezethetöt;

ccm mindegy .



Na ez érdekes párosítás. Mivel B jogsival CSAK 50 köbcentis quadot vehetsz, ami nem egy erőmű...Mellesleg ezekről a kínai szarokról is lemondanék.

2010. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

már bocs utso válaszoló

de

1 artic cat,bombardier quadjai közt van 600-800 ccm es ami B jogsival vezethető

2 Kínaiak???polaris,bombardier,cectek ?ezek hol kínaiak te nyomoronc?

2010. dec. 6. 20:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyomoronc utolsó vagyok:

Tudd már hogy hogy beszélsz ember! Anyáztam én neked, hogy ilyet írsz? Tévedhetek én is kínai dologban. Nekem úgy rémlett, hogy a Polaris kínai. De belátom tévedtem. De engem akkor is megneveltek, normálisan tudok egy EMBERHEZ szólni.

Ez a B jogsis dolog meg engem érdekel. Nem kötekedés képpen kérdezem, de télleg érdekel, hogy ez most hogy van. Az mindenhol le van írva, hogy B jogsival (autón kívűl) csak 4kw-s vagy 50 köbcentis járművet vezethetsz. Kérlek magyarázd el!

(És még egyszer leírom: NEM egy kutyával beszélsz!)

2010. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

bocs rossz paszban voltam

a kinai az a solaris (polaris koppintás)

b jogsi meg ugy van hogy munkagépnek,mezogazdasagi vontatonak,lassujarmunek vizsgáztatod a gépet (késobb ezall a forgalmiban is)

ezeket B jogsival lehet vezetni

2010. dec. 7. 20:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, igen a Solaris quadokkal kevertem. A B jogsis rész meg már érthető. Köszi :)
2010. dec. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!