Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bontóba adnám az autómat?!...

Bontóba adnám az autómat?! Ilyenkor fizetnek érte valamennyit, vagy nekem kell fizetnem? Hogy működik?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked kell fizetni sajnos.
2010. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:( azért köszönöm
2010. dec. 1. 13:21
 3/8 A kérdező kommentje:

Esetleg valami ötlet,hogy kaphatnék érte mégis valamennyit?

Eladni nem akarom,nem olyan jó az állapota,üzemképes,meg minden,van rajta műszaki,de akkor sem.

Alkatrészenként eladva?

2010. dec. 1. 13:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért attól függ.. Van amikor ingyen beveszik (extrém példa: 4 vadonatúj gumival, stb)
2010. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen autó.Hirdesd meg a racing-bazar.hu oldalon.

Ha valami kedvelt márka,akkor egy versenyző megveheti még,hiszen ők úgy is az utolsó csavarig átépítik az egészet.

A motort úgy is fúratják,felújítják tuningolják.A kasztnit úgy is szét kell darabolni az erősítéshez és a futóművet is át kell alakítani.

Szóval amelyik autóversenyző lát fantáziát a kocsiban az adásvételivel is meg fogja venni.

2010. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2010. dec. 1. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Én inkább eladnám mint hogy beadjam a bontóba!

Úgy emlékszem 15.000 forintot kell fizetni érte azért hogy megszabadulhass a kocsidtól.

Bontani nem érdemes mert ugyanúgy rajta lesz a neveden így hiába van szétbontva ugyan úgy ki kell fizetned kötelező díjakat.

Szóval én a te helyedben inkább eladnám még akkor is ha csak 15.000 ft kapok érte mert így kapsz valamennyit vissza az árából de legalább neked nem kell fizetned érte!

2010. dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a választ igazad lehet,én nem akarok és nem is tudok miből fizetni a bontásért.Megpróbálom eladni,remélem sikerül:)
2010. dec. 2. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!