Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az a suv és miért pont suv?

Mi az a suv és miért pont suv?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sport Utility Vehicle, vagyis sportra szánt haszonjármű. Átmenet az egyterű és a terepjáró között. Terepezési képességei vannak ugyan (pl. 4x4) de arra szerintem ezeket senki sem használja az árcédulájuk miatt. :D
2010. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aha, köszi.
2010. nov. 29. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiválló autók ha pl hegyre kell menned, hegyekbe mész túrázni, síelni. Nagyon hasznos autók! Télen mennek mint a rakéta, az a megoldás, ha megpörög az első kerék, a hátsónak nyomatékor ad nagyon okso megoldás, mert kb nem tud elakadni az autó.
2010. nov. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én először azt hittem, h suburban vehicle. mert végülis arra is jó rövidítés. :D


nyah, de egy szóval: farokhosszabbító :D


jó, persze belefér a család, kutya-macska, gumicsónak felfújva, de hétköznapi használtra nem praktikus, pláne nem városban, mert nehéz vele parkolni, annyit zabál mint két kisebb egyszerre, mindenki sznob kötsögnek fog nézni.

2010. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az amerikaiak nagy része mégis ilyenekkel jár. mert megtehetik hogy kidobnak 1 rakat pénzt... bsszák meg :D
2010. nov. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És megállhatsz vele a zebrán és elakadásjelzővel a nagykörút külső sávjában :D
2010. nov. 30. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!