Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik ha egy autóból...

Mi történik ha egy autóból kifogy a benzin és leáll pont az autópályán?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mit kell tenni? Velem még nem volt ilyen.Történt már valakivel közületek ilyen? Egyáltalán ha kifogy a benzin pl:külföldön és nincs a közelbe benzinkút,akkor mit kell tenni,kit kell hívni ha senkit nem ismerek?
2011. aug. 4. 20:26
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
ha a benzin kifogy nem állsz meg rögtön. oldalra kell állni és hívni nagytesót h hozzon kaját a masinának
2011. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
ha kifogy a benzin az történik hogy esik a fordulat hiába nyomod neki és egyszer csak elfogy a fordulat és leáll
2011. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Elsétálsz a kútra! Hihhetetlen nem???
2011. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Kis teherrel mentünk haza külföldről, már pont Pest előtt lehettünk erre én:

-Meg kéne állni tankolni, mert ki fog fogyni az üzemanyag!

-Nem kell menj csak, majd Pest után megállunk.

Mentem, mentem mentem...

Egyszer csak elkezdett rángatni a kocsi és szépen lassult, a leállósávban megálltunk kivettük a raktérből a kannát és betöltöttük a tankban.

Egyébként én autópályán már negyed és fél közötti tanknál megszoktam állni tankolni.

20L

2011. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
"Elsétálsz a kútra! Hihhetetlen nem???" És ha külföldön vagy,és a senkiföldjén ahol jó messze van benzinkút,vagy ha este mikor nincs elemlámpád?! "-.- Már nem is olyan egyszerű így,ugye?
2011. aug. 4. 22:05
 6/22 A kérdező kommentje:
Többi választ köszönöm szépen
2011. aug. 4. 22:06
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Elmondom neked,hogyha Ausztriában adod elő a "kifogyott a benzin" című történetet,még jól meg is büntet a rendőr!
2011. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Ne foggyon ki,tankoljál időben,ha nincs pénzed benzinre maradj otthon:P
2011. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha benzines kocsid van és kifogy, akkor simán után lehet tölteni kannából. Ha diesel fogy ki csutkára, akkor gáz van, mert a csövekből is kifogy és légtelenteni kell a rendszert mielőtt beindítod. Szóval inkább benyással állj le! :)


Ha tudod, hogy olyan helyre mész, ahol nincs sűrűn kút, vagy csak szimplán félsz egy esetleges kifogyástól, akkor tegyél be egy legalább 10L -es kannát, amit előzőleg teletankoltál. Így bármi van fel leszel rá készülve. Ennyi.

2011. aug. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nekem se nem benzines se nem diesel.Gázzal megy.Tudom furcsa,de egyre több kocsi lesz gázos,nekem is 4 hónapja lett ilyen.
2011. aug. 5. 00:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!