Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault clio 1.5 dci jó...

Renault clio 1.5 dci jó tuningolni?

Figyelt kérdés
mármint van nekem intercooler csövek és turbó ami 0.9 baros. Érdemes beleépiteni? és kb mennyivel lenne gyorsabb? válaszokat előre is köszi.
2010. nov. 26. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az a gond hogy ezek a mostani diesel autók annyira ki van élezve hogy ha bármilyen tuningot végrehajtassz benne akkor drasztikusan fog csökenni az élettartama.

Meg dieselt szerintem hülyeség tuningolni.

2010. dec. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
meg ne próbáld! főleg azzal a szar megbízhatatlan DCI motorral. Nameg; az a sok hülye barom, mind feltuningolja az autóját, csak elfelejti kicserélni a féket egy nagyobbra!
2010. dec. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy sz.r megbízhatatlan? Én ilyennel járok 5 éve, 200E km-t nyomtam már le vele, és soha nem volt semmi probléma. Tapasztalat.
2011. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Énmeg szervizekbe szállítok alkatrészt, és látom hogy állandóan a renaultokat szerelik(független szervizben), illetve a dci-khez fogy a legtöbb alkatrész!
2011. szept. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nézz már ki az utcára, hogy mennyi fiatal diesel Renault van, meg mennyi diesel Fócvágen! Azért dieselt mondom, mert azokat használják sokat.

Ferrarihoz nyilván sok alkatrészt nem szállítottál még. Akkor az egy megbízható autó?

2011. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen megbízhatóbb mivel annak már ára van és ha elromlik valami.... És ne úgy hasonlítsd össze, hogy mennyi alkatrészt viszel hozzá, hanem úgy hogy mennyi szaladgál az utakon!
2011. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hé koma, az utolsó mondatodban pontosan azt mondtad, amit én:)

Pont azért kell Renaulthoz DCI-hez sok alkatrész, mert sok van belőle, sokat használják őket.

Ajánlom, hogy állj ki valahova, és számold össze, hogy hány dízel 5-ös Golf, és hány dízel Megane megy el előtted. Meg fogsz lepődni.

2011. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Látod, pont ez a baj a népautókkal, (nem csak a vw-re gondolok), hogy egyre többet kell gyártani, és egyre hanyagabb a munka.
2011. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlen így van, mert a Renault sokat javult megbízhatóságban.
2011. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
de így is elég sz#r
2011. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!