Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már motorosbaleseted?

Volt már motorosbaleseted?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 17:42
1 2
 11/20 anonim válasza:
Nekem is volt. Pesten, egy bużi szemből jövő taxis balra kanyarodva befordult kb. 3-5 méterre előttem, mintha ott se lettem volna. Esélyem sem volt kerülni, vagy fékezni. Frontálisan ütköztem, megtanultam repülni.
2010. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Jézusom...:S És aztán mi történt? Kórházba kerültél? Komoly sérüléseid lettek?


Én is motorozni szeretnék, csak nagyon félek az esetleges balesetektől, sérülésektől.

Az autósok nagyon nem figyelnek oda a motorosokra sajnos!:(

2010. nov. 30. 13:52
 13/20 anonim válasza:
Igen, kórházba kerültem. Akkorát koppantam a betonon, hogy a feles bukón keresztül hosszan felrepedt a fejbőröm. Beütöttem ("csak" zúzódtak) a bordáimat, farmeren keresztül csúnyán lehorzsoltam mindkét térdemet, lehorzsoltam a jobb kézfejem, 3 helyen jött le a bőr az arcomról is. Eszméletvesztésem nem volt, boldog voltam, hogy ilyen szerencsésen megúsztam.
2010. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

1x egy részeg kerékpáros kiburult elém->nekem kulcscsonttörés, neki semmi+ 2x elcsúsztam kanyarba.

Amugy ha tetszik próbáld ki, nem olyan veszélyes mint amilyennek látszik, én még mindig motorozok, de autózni jobb.

2010. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem is volt.Kijöttek elém....átrepültem a kocsi felett,majdnem 10 métert.Mentő,kórház.A mai napig érzem.

Pedig megjegyzem hogy nem vasárnapi motoros voltam,hanem motorosfutár,tehát éjjel-nappal,télen-nyáron nyeregben voltam,évek óta,napi kb 12 órát és sok tízezer km volt már mögöttem akkor!És mégis.....

Ha motorozni akarsz...ha minden gondolatod csak a motor...ha ezzel a gondolattal kelsz és fekszel...akkor tedd,különben addig nem nyugszol!Motorozz félelem nélkül és ésszel.Ha félelmet érzel vagy bizonytalanságot akkor azonnal hagyd abba,mert akkor szoktak a bajok azt hiszem elkezdődni.Motorozni csak bátor szívvel lehet jól.

És arról tudjál hogy egyszer sorra fogsz kerülni.

Nem elijesztés képpen mondom.


Én a baleset és a felépülés után pár évvel újra motoroztam,fantasztikus volt,de inkább autózom manapság.

De nektek titokban megsúgom hogy legalább egyszer az életben...akarok venni egy GSX-R -t :)


A menetszél borzolja a szőrt a mellkasotokon!

2010. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem beszélt senki az életveszélyes úthálózatról,

a felgyűrődött, kátyús, gödrös stb... körülményekről.


...és arra is gondoljál,

hogy itt csak azok tudnak írni neked,

akik túlélték az esésüket!!

2010. dec. 1. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Kriszti83 ***** válasza:
Nekem nem, de a páromnak igen. Pont egy kórház előtt, látta a portás és bekísérte.
2010. dec. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 POciCi ***** válasza:

idén augusztusba.

2-2 sávos úton a belső sávban mentem amikor a vén r.banc kikanyarodott elém.

szerencsére csak olya 60al mentem és még fékezni is tudtam 1kicsit szal nemrepültem hanem a motorháztető megfogott szal nekem nemlett bajom a motornak annál több.

ÉS nemis ezzel lenne a gond hanem még a biztosító most is cseszeget h nemfogja kifizetni az egészet :@ -.-

2010. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
hála még nem :)
2010. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Elém kihajtott egy autós anno. Háromszoros, darabos, összecsúszott lábtörésem volt, kórház, pár órás műtét, stb.

De azóta újra motorozok. Emlékszem a dokimtól mindig azt kérdeztem, hogy na és mikor ülhetek már motorra? XD Mindig azt mondta, előbb tanuljak meg újra rendesen járni.

Régóta motorozok ismét :) Féltem először újra ráülni, de aztán elmúlt az egész. Nekem a motorozás volt, az életem az is, és örökké az is marad.

Ha motorozni akarsz azt tartsd szem előtt, hogy kétféle motoros van: Aki esett, és aki esni fog. Elég egy rossz pillanat és darabokra törheted mind magad, mind az életedet. Nem csak önhibádból.

Tudd a kockázatokat, utána dönts csak.

2010. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!