Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már motorosbaleseted?

Volt már motorosbaleseted?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 17:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Volt, de nem baleset, csak elcsúsztam.

Egy nullás gyári Simson gumival megpróbáltam lábtartóig dönteni, de előbb elment a tapadás, mint ahogy földet ért volna a lábtartó...:S

Kicsi tócsa lett az aszfalton, egy kis lábfájás, szakadt nadrág, kicsit véres térd, de semmi komoly.

2010. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Volt..
2010. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak!

Dettó! Egy kihegyezett blokkos Simsonnal csúsztam el.Én nem gumi miatt,hanem a fék miatt.Vadi új pályagumik voltak rajta,éppen a kecskeméti rendezésű Simson Kupa versenyére készültem.Hát nagyjából úgy nézett ki,hogy haverral edzettünk egy kicsit este a városban(de csak halkan mert illegális) és egy útkereszteződésbe csapódtam be 55km/h körül.Asszem 85-90/km/ órával érkeztem a féktávra,egy intenzívet fékeztem és akkor átfordult az első fékkulcs.Ezt sajnos már csak akkor vettem észre mikor dönteni kezdtem.....A motort egy vízelvezető fogta meg.Egy nagy 88888-as az első kerékben,teló hajlás,kormány görbülés,lábtartó deformálódás,index törés,tükör nullázás és gyakorlatilag totálkár.Engem megvédett a motoros ruha,csak nagyon megütöttem magam.Kb egy hétig sírva fingtam úgy fájt az oldalam! :)

2010. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, kihajtottak elém.
2010. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

3 éve van jogsim de eddig hála istennek még sosem volt még csúszás sem meg semmi. Sosem estem még motorral :D remélem tartom is ezt majd. :)


17F

2010. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Csak versenypályán, de ott több is. Szinte az összes csak elcsúszás, egyszer estem nagyot, átbuktam a motoron és fejjel érkeztem a kavicságyba... Nyolc napig voltam kómában.
2010. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Meg most elsején ünnepnapon Aldiztunk, és mivel olyan jó az Aldi aszfaltja, ezért elkezdtem gyorsítani a tempón, aztán egy jobbosban elmászott a hátulja, leért a kipufogó, aztán a lábtartó, majdnem átdobott a motor, mint a MotoGP-ben, de szerencsére sikerült megfognom.

Viszont a rezó szépen végigkarcolódott meg be is horpadt :)

2010. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
3 éve motorozok de még soha nem csúsztam el.
2010. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Utolsó:

De tudod, hogy 2 féle motoros létezik...:)

Szóval csak idő kérdése.

Óóccsó benyát, hátszelet. :)

2010. nov. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Tudom:)

Ezért nem is nagyon motorozok, csak akkor ha célom van és csak 50-essel:D


Utolsó előtti voltam.

2010. nov. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!