Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Két Simsonos kérdésem van. _?

Két Simsonos kérdésem van. _?

Figyelt kérdés

1. Egy gyári Simson végsebessége képes elérni a 70km/h-t?

2. Az világos, hogy a benzinmennyiséget onnan tudom megállapítani hogy van rajta benzincsap, és az utolsó 1L csak úgy nyerhető ki ha tartalékra van állítva. De mi van menetközben? Olyankor ha 1L-hez ér a benzinmennyiség, leáll a motor és tartalékba kell állítani és csak úgy indítható újra be? Vagy hogy?


2010. nov. 24. 18:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
vannak nagyon jó simsonok amelyik elérheti a 70 et. nekem volt egy közel 80 at ment. (nem nagyképüsködök,és nem tulzok) tuning nélkül elérte ment annyit. az utazó tempód kb 50 km/h de csak a 4 sebességessel. a 3 sebességes az nem szeret annyira menni. vagyis az én 3 sebességesemnek max 45 km/h volt a max utazója, aztán már erölködött. amugy az átlag simó 60-65 km/h. ha meg menetközbe fogy el az üzemanyagod akkor ugyis érzed,hogy hörög,és lassul,ball kézzel átváltod tartalékra és vársz még az úszóház megtelik benzinnel és ujra huzhatod neki. nekem ha menetközbe fogyot ki a benzin akkor átváltottam tartalékra és ráhúztam a szivatót,igy addig is ment amig nem folyt tele rendesen a karbulátor
2011. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!