Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a cikibb? Simson vagy...

Melyik a cikibb? Simson vagy robogó?

Figyelt kérdés
Miért?
2010. nov. 24. 08:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

egyikse az. Ha motorozni szeretnél simson!!! ha viszont pl suliba munkába járni akkor egyértelműen valami régebbi japán robesz, semmiképp se koreai/kínai!!!


nekem volt már robogom is meg cbr em is, de abbahagytam a motorozást, viszont melóba járni akartam egy kismotort, vettem egy simsont, hát, munkába járni nem volt jó választás, nicns csomagtartó, piros lámpánáknál felmelegszik nagyon... de kis robogót már nem vennék helyette, mert amúgy szeretem! motorozgatni sokkal jobb mint egy robesz.


Én tavasszal lehet h eladom, ha érdekel szólj :) simson s51 70ccm 4 sebességes indexes. pöpec motorral!!!

2010. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért lenne ciki bármelyik?
2010. nov. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én se...kinek ez jön be, kinek az. Én személy szerint mindkettőt szeretem, mert mindkettő jó :)

Amikor motort vettem a környéken nem volt szimó, sajnos...messzebbre menni meg nem akartam...így a helyi kereskedésben néztem robeszt...olyant akartam ami nem sport kipufogós meg minden szar tuning gané. Lett belőle egy Piaggio Liberty 50 2T. Szerencsére nagykerekű és nagytestű(2 személyes is, mint a szimók). Nekem tetszik :D

Vannak simsonos barátaim is, próbáltam az ő motorjaikat is...és jók voltak azok is nagyon :)

Szerintem egyik se ciki. A lényeg hogy Te jól érezd magad rajta :)

16/F

Ha valaki visíttatja a robogókat/simsonokat, hogy felvágjanak...na az a ciki, szerintem.

2010. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 11-24 11:04


Pirosnál azért melegszik fel, mert léghűtéses, de mire a 4.-et pakolod, addigra visszahűl.

2010. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

12-01 14:34


tudom, sima léghütés, még csak nem is turbó hűtés..

de nekem ez nem jött be, szal külvárosból bemenni móricra, 35 fokos a levegő aza szfalt 50 fokos, visszaveri a meleget, na az nem simsonnak való, amikor már a 8. pirost fogod meg, az már sok szegénynek, de nyár éjjszaka több mint egy órát csapattam egy huzamba, a végén bekaptam egy hosszú pirosat, és ott megadta magát, egy óra pihi, és utánna gó haza.


alulvan méretezve a hűtőborda, mondjuk lehet bármekkora, ha a motor áll felmelegszik, és előbb utóbb megáll.


a lényeg h nem belvárosi moci

2010. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

14:34 vok.


A hűtőbordák szennyezettsége is okozhatja az elégtelen hűtést, sőt a szegény keverék is, a gyors melegedést.

Persze nem kell kibírnia ekkora hőmérsékletet.

2010. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A robogó kicsi, nőies, húzod a gázt, nem megy meg nyíg. (Tisztelet a kivételnek, ez csak a többsége) A simson: Férfias, mély hangja van, húzod neki és meg. Na?
2011. jún. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
00:24 az a börrögés nekem nem férfias... legszívesebben bontóba vinném annak a h.lye szomszédnak a gagyi simsonját, vmi borzalmast azt hallgatni
2011. jún. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Füldugó. Inkább hallgatnál egy fűkaszára emlékeztető egyenletes zümmögést?
2011. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
határozottan igen
2011. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!