Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a cikibb? Simson vagy...

Melyik a cikibb? Simson vagy robogó?

Figyelt kérdés
Miért?
2010. nov. 24. 08:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Vkinek a simson a cikibb, vkinek a robogó. Nekem volt mindkettő, tapasztalatom szerint a simson jóval cikibb és lenézetteb volt , mint a robogó. De leszartam, és mindkettőt saját örömömért használtam.
2010. nov. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Idáig nem is gondolkodtam ilyenen!

Amilyet a pénztárcád enged olyat tarts fenn!

Különben is akinek meg semmilyen nincs?

Neked van, és már az is pozitívum! Ne érezd egyiket sem cikinek!

2010. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 UM4 ***** válasza:

a honi kátyúkon a robogó cikibb, meg amikor csúszós úton hamarabb kiugrik oldalra alólad akkor is

mások szerint meg a simson mert "régi"

én jobban tudok tisztelni egy simsonost aki maga tartja karban a gépét mint azt aki vesz egy "menő" kínai/koreai robogót ócsón aztán csodálkozik h drága az alkatrész

a legcikibb viszont bármilyen 50-es robogón a jó hangos kipufogó mert gyors nem lesz de legalább mindenki hallja ki az a nyomorult aki csodát akart tenni a gépével :)

2010. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Én is inkább Simson párti vagyok!:)

Jövőre akarom megcsinálni a jogsit és lenne pénzem egy ilyen motorra. Tetszik, hogy ilyen régi, bár nem túl lányos, de szerintem csak azért is Simsont veszek!:)

2010. nov. 24. 09:41
 5/20 anonim ***** válasza:

Egyik sem ciki! Ez van ezt kell szeretni, akinek meg nem tetszik ne nézze!

Szerintem a simson sokkal jobb azért csak váltós.

A robogó meg olyan mint az elektromos bicikli legalábbis én olyan furának érzem! Egy simsonnal azért már az alapokat át tudod venni hogyha nagymotorra váltasz később!

2010. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem már volt Rometem, simsonom, ETZ-m, és 2 robogóm.

Az első három után cikinek és veszélyesnek(!)éreztem a robogókat. Kicsi, instabil járgányok voltak a másik 3-hoz viszonyítva. Apró kerekek, idióta vázgeometria... A simsonon akár el is lehet engedni a kormányt, szép egyenesen fut. A robogó kormányát ha csak 1 kézzel fogtam, a legapróbb kövek is ki akarták rántani a kezemből. Persze gondolom az újabb robogókat azért már komolyabban tervezik. De ha választani kellene, egyértelműen simsont vennék, abból is scwalbe-t, vagy pedálos shul-t. Igaz hogy többször kell szerelni, mint egy robogót, de egyszerű, és olcsó az alkatrész. (Az agyam eldurrant, amikor a robogót egy gyertyacsere miatt ripityára kellett szedni :-))

2010. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
mint egy átlag ember írok ide: Nem ciki egyik sem, bár nekem a simson nem tetszik, mert nem vmi szép, és igen régi, ahogy elöttem írták:/
2010. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

De azért eléggé strapabíró kis motorról van szó. Legalábbis a videó alapján erre következtetek:

http://www.youtube.com/watch?v=PF_p3phGXNA


:)

2010. nov. 24. 10:05
 9/20 anonim ***** válasza:
Eza video inkább vicces. Egy lábbal ugrálnak, hogy ne legyen súly a mocin, és úgy pörgetik, egykerekezésnél meg nem motorerőből kapja fel, csak hátra ül. Ezt bármivel meg lehet így csinálni. Utána meg mentek megszerelni, ez kimaradt a filmből :D De megint robogót egy hasonlítotok simsonhoz. Miért nem konkrét robogó tipust? (eléggé más egy aerox, vagy egy öreg Mint ) Vagy akkor ne simson hanem legyen 50es váltós a hasonlatban.
2010. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Az a ciki, hogy azzal törődsz, melyik a ciki.


Mind a kettő jó, semmi ciki nincs a simsonban.

2010. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!