Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a corsárol?

Figyelt kérdés
Első kocsinak lenne! Szerintetek jó döntés?
2010. nov. 22. 22:00
 1/10 A kérdező kommentje:
2010. nov. 22. 22:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Első autónak teljesen jó.Mondjuk attól függ mire kell,családi autónak kicsi,de munkába járni, bevásárolni meg kirándulgatni tök jó.
2010. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sérült. 151000kilométer nem tűnik valósnak. A "sportkipufogó" pedig enged következtetni az autó használatának módjára ami nem hozná meg a kedvemet a vásárláshoz.

Nem venném meg. Bocs.

2010. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Sok érte!

Ahogy az elöttem lévő irta..a hátulja árulkodik hogyan bántak a kocsival.

Ennyiért biztos nem venném meg.

Max 250 igy első ránézésre, több nem!

2010. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Iszonyat igénytelen és lelakott kocsi. Meg a jobb hátulján azok a horpadások, karcok, hátsó lökhárító is középen. Azonkivül meg kereskedős. Azért kerül ennyibe, mert hasznot akar az eladásból. Látszik, hogy ennél jóval olcsóbban vette meg. Kb 250 ezer érte a reális ár. Nézz inkább magánszemélyest.
2010. nov. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azonkivül meg ha félmillád van első kocsira, érdemes jól körülnézni, nem kell rögtön az első vackot megvenni.
2010. nov. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is Corsákat nézegetek találtam is egy szépet, igaz ez nem légzsákos de akkor is szép: [link]

Látom hogy van rajt szilikon bőven, de szerintem még szebb állapotban van mint az amit néztél. Egy kicsit szerintem drága az amit néztél.

2010. nov. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a corsa mint választás Remek!

De Ne ezt a példányt vedd meg szerintem.

/ülés már kikopott, hátul törött volt, a km reálisan 200.000 felett, ez tipikus hülyegyerek autója volt sajnos/


Rengeteg a corsa, válogass bártan, nézz meg minél többet!

én 22 autót néztem végig mire meglett az igazi :)

2010. nov. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem okés, ezzel a mocival igen jó lesz
2010. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én már csak azért se venném meg mert 3 ajtós, hiába nem ülnék be hátra soha, de nekem kellene beengedni a hátra ülőt.

Látszik rajta hogy a gazdája nem foglalkozott vele sokat. A lökhárító javítva lett, meg van karcolva. Egyik felnin van dísztárcsa, a másik 3-on nincs. Annyi igénye lehetett volna hogy vagy mindegyikre vagy egyikre se.

2010. nov. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!