Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsi legyen az első?...

Milyen kocsi legyen az első? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Első kocsi vásárlása előtt állok eddig GolfIV-t illetve 147es Alfa Romeot néztem ki magamnak ezek azok a kocsik amik szerintem árukhoz képest jol felvannak szerelve illetve kinézetre is jók. Kérdésem az lenne hogy milyen autót ajénlanátok 1,5 millió forintig minimum 1,6 os motorral minimum 100 lóerővel? Fontos lenne még hogy ne legyen túl régi a kocsi szóval olyan 2002 es évjárat még belefér. 17/F Előre is köszi az értelmes válaszokat
2010. nov. 22. 19:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jah végül is olyan mintha a Repsol CBRt hasonlítanám az MZ Trophyhoz. Golf 2 1.9 amúgy sima Turbo Dízel nem PDTDI.

Ezt összevetni egy 2. generációs Multijet motorral..elég meredek..

2010. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

kezdő autónak (ha csak nem vagy tehetős és nem számít) nem vennék drága autót (értsd: 600e felett). Arra hogy meghúzd, megkarcold, stb, tök felesleges. A teljesítményre ugyanez + mivel gyakorlatlan vagy, nem ajánlott. Én is most vagyok kezdő, és ezeket tapasztalatból mondom. A kis teljesítmény már mentett meg attól, hogy hülyeséget csináljak. A kocsit meg sikerült megkarcolni úgy hogy se nem voltam figyelmetlen, se nem hibáztam, szimplán csak tapasztalatlan voltam (egy bokornak látszó élőlényről kiderült hogy ugyan bokor, de fásszárú és jóval keményebb az ága mint amilyennek látszott...) Elhajlott ugyan, de karcolt is...

Azóta inkább mindenre azt hiszem hogy fa :)


Mondok mást: ha kis teljesítményű autóval megtanulsz vezetni (azon nehezebb) utána már bármit el fogsz tudni vezetni, visszafele ez nem igaz.


Én egy egyszerű, 600e körüli autót javasolnék inkább pár évig. Amikor tapasztaltabb leszel, majd lehet már csapatni ilyen komolyabb kocsikkal. Addig szerintem felesleges (persze Te tudod...)

2010. nov. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!