Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsi legyen az első?...

Milyen kocsi legyen az első? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Első kocsi vásárlása előtt állok eddig GolfIV-t illetve 147es Alfa Romeot néztem ki magamnak ezek azok a kocsik amik szerintem árukhoz képest jol felvannak szerelve illetve kinézetre is jók. Kérdésem az lenne hogy milyen autót ajénlanátok 1,5 millió forintig minimum 1,6 os motorral minimum 100 lóerővel? Fontos lenne még hogy ne legyen túl régi a kocsi szóval olyan 2002 es évjárat még belefér. 17/F Előre is köszi az értelmes válaszokat
2010. nov. 22. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
alfát nem ajánlanék kezdésnek hacsak nincs egy nagyon jó szerelő barátod, mert az nagyon igényes és sok törödés kell neki, a golf az remek választás lehet, és én még ajánlanám hogy nézz szét az E36/E46-os BMW-k közt is, valamint a Toyotáknál.
2010. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mondjuk a leges legelső kocsinak egy olyan autót vegyél amiért nem kár, mert úgy is meg fogod húzni valahol, vagy nekivágod az ajtót valaminek, ezt nem lehet elkerülni
2010. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A golf és az alfa közül mindenképp a golfot ajánlom, viszonylag megbízható, 1,6-os motorral még jól is megy. a dízelekkel meg talán még jobb, de azokat nem ismerem annyira. alfát biztos, hogy nem vennék. akkor inkább ezeket nézd meg, mind 1,6-os motorral, 100 Le fölött, max a külső ami nem tetszhet :


[link]


[link]


[link]


kapásból ezeket találtam, mindhárom márka biztos választás. Sok sikert!

2010. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem felesleges 100 ló feletti verdákat nézegetned, hacsak nem nagy távokat akarsz vele menni. Városba 60 lóval minden szituációt könnyen megoldhatsz. Pláne 17 évesen. (ha külvárosból jársz be szintén)

a vw konszern 1.6os motorja irgalmatlan kellemetlen jószág, régi konstrukciónak számított már 2000ben is. Lomha, sokat fogyaszt, nehezen pörög fel persze rengeteg hozzád hasonló versenyautót illetve ideális autót látja benne. hidd el nekem, nem az.

másfél misiért jó 147es alfát sem kapsz, az is biztos. Szervizigényes, főleg a futóműve aminek a folyamatos karbantartása sem két fillér. A jó állapotúakat jóval másfél felett adják.


Amit ajánlok ha jó ezerhatost akarsz az a Ford Focus Mk1es.

a ráncfelvarrás előtti (külön indexes). Sokkal jobb mint a IVes Golf. Figyelj arra, hogy ne céges autót vegyél!

Ha mégis hallgatsz rám akkor az 1.4es SEAT Cordobát és az 1.2es Chevy Aveot is nézd meg. :)

2010. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz,hogy megtanulj vezetni elég lenne egy 10-15 éves opel vagy suzuki is.Minek másfél milláért kocsi?
2010. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ha kicsit is autób.zi vagy akkor én megpróbálnék egy kicsit idősebb bmw-t, pl e36 (98-99), mondjuk 1,8-al. Vagy egy civic-et, 1,5 vtec-el(98-99). Persze ebből már egy jó vti-is kijön. Ez a 2 típus teknikailag messze veri az elöttem felsorolt típusokat. De mivel nemtudjuk, hogy mennyire van jó érzéked az autókhoz... Ha kell valami ami gurul és tökmind1, hogy mi akkor vegyél opelt, fordot vagy vw-t de az drágább és semmivel sem tud többet. Ha pártatlan lennék akkor lehet megpróbálnám az Alfát. Különleges. És van akinek ez fontos.
2010. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ennyiért CLK Mercedes-t is kapsz, nézz körül a használtautó.hu-n. Én is azt vettem elsőnek, attól h első kocsi, még nem kell tragacsnak lennie.
2010. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Bmw 320 szerintem ez is jo ès olcso is vagy Seat Cordoba1.9tdi.
2010. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az Alfát vedd!!! Golf nem említhető vele egy napon semmilyen tekintetben! Ahogy írták vw motorja egy hulladék, mikor kijött már akkor elavult volt.. Tipikus nyomod, nem megy, de legalább a hajad leeszi.. Egy Alfa GT tulaj.
2010. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Azèrt jo a golf is kettes golf 1.9pdtdi nagyon jol megy szerintem jobb mint akàr melyik alfa, golf tulajdonos:D
2010. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!