Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » IV GOLF jó tuning alap?

IV GOLF jó tuning alap?

Figyelt kérdés

1.6 benzin 100 ezer km.

Miket lehet belőle kihozni és mivel?

Chip tuning,gyertya,új kábelek,légszűrő,kipufogó,sport gátlók... ?

Köszi a válaszokat!


2010. nov. 21. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezekkel csak pár lóerőt hozol, ha erős autót akarsz, nagyobb motor kell, ha igazán erőset, akkor turbós, azt már jobban lehet húzni.
2010. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én azt ajánlom hogy 2000ccm alatt ne tuningolj bár az 1.6-osból is ki lehet hozni egy állatot.

minden tuning a vezérlés átállításánál kezdődik, ez miatt több levegő kell a motornak és azért kell a direktszűrő, valamint a jobb öblítés érdekében egy komplett sprotkipp rendszer.


ezek a legalapabb tuningok amit bármelyik autóval meg lehet csinálni.

és aránylag normális minőségű cuccokkal kb 300.000ft-ba állna meg az amit felsoroltam :D

2010. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ti mit javasolnátok akkor srácok?

A Golfokat szeretem,kényelmesek,jól néznek ki,azért gondoltam arra.

De ti akkor mit javasoltok alapnak mondjuk másfélig?

2010. nov. 21. 22:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha VW-ben gondolkozol akkor az 1899 köbcentis TDi-t (IV golf legkorábbi szériái, NEM A PD-TDI!!!) Annak a motorjához egyszerű hozzányúlni, és a lelked is megkönnyebbül ha 200lónál 8-10 litert fogyaszt bármilyen nehéz a lábad.


Ha nem VW-ben akkor én inkább Fordhoz nyúlnék. (Focus Mk1 2.0Zetec) mert annak volt a legjobb a futóműve a kategóriájában. A 136lovas motorhoz pedig később KITtel kompresszort és\vagy turbót tudsz tenni.


Jó alap lehet a Honda Civic is, a kis pörgős motorjához alig-alig kell hozzányúlni, viszont ott turkálhatsz a futóműben. De azért ez is egy életút, 8-9000ig pörgetni a motort.:)


Ugyancsak megéri JÓ (informált tulajtól) Alfa Romeót venni. 145,156,147. Szerviz igényes autók, törődni kell velük, cserébe csodálatos amiket művelnek.


Ha lopakodni akarsz akkor viszont.

Volvo S40 T4 vagy S40 2.0T ezek igazi álcázott alázógépek. Ahogy a Saab Viggenek a turbós motorjaikkal.

2010. nov. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak : igaz h a sima tdi egyszerűbb de a pd-ből sokkal többet ki lehet hozni.

Én ha golfot vennék akkor biztos h 1.9 pdtdi motorral és a 150 lóerőset.Van még a 1.8 turbo de az meg sokat eszik :/

1ik haveromnak van fábiában pd-s motor több mint 200 ló a végsebessége 250 körül van , 1/4 mérföldön megy 14 másodpercet.

2010. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

esetleg még egy E36-os BMW M-packet egy 318 IS motorral

1896ccm és 142 ló gyárilag, az is jó tuning alap.

2010. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez utolsó(BMW) tuning nélkül is extrajó lenne de őszintén...hol lehet manapság használhatót kapni?

Mert ok...ezeket az ember azért veszi hogy tolja neki,tehát ez megkimélt meg hölgytulajdonostól ez alapból blabla,de szerintem a legtöbbjét agyongyilkolták meg törték az önjelölt autóversenyző kamaszok...

Nekem az E30 amúgy jobban tetszik egy kicsit!

2010. nov. 22. 13:44
 8/12 anonim ***** válasza:
a bmw az jó tuning alap de amúgy majdnem mindegyik kocsihoz van tuning cucc
2010. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
E30 325i, 6 henger, 170ló, gyári sperr, 1 millióért olyat kapsz, hogy megszólal.
2010. nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]



Ez a gép nagyot üthet....

2010. nov. 22. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!