Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » üzemanyagszivattyú baj lehet ez?

üzemanyagszivattyú baj lehet ez?

Figyelt kérdés

Autószerelők válaszát várnám elsősorban, illetve aki ért hozzá.


Valami probléma van az autómmal mert 1 perc alatt gyorsul fel 100-ra, a motorom nyilván kopott valamennyit, de olyan nincs hogy 50 mp alatt legyen 100-on. A benzinpumpára gyanakszom, ugyanis olyan problémáim is vannak ha hideg van, hideg a motor nyomom neki akkor másodikban 35-40nél nem megy tovább csak dadog, szinte mint ha tiltana, hiába nyomom padlóval ugyan úgy tovább nem megy feljebb, kéri a következő sebességet. Jah és ezek mellett még gázadásra mélyült a kocsi hangja is.


Milyen problémákkal jár a rossz benzinpumpa? (vissza is olvastam már)


2010. nov. 20. 20:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Húúúú tényleg, köszi a tippet. Nem is gondoltam rá. De az lehet, hogy ennyire megfogja a teljesítményt a katalizátor? És esetleg azt meg lehet játszatni, hogy kiveszem kipróbálom, hogy jó-e és ha igen akkor csere?
2010. nov. 21. 11:22
 12/13 lodarazs ***** válasza:
Így van, a törött darabkák a katalizátorban akadályozhatják a kip. gázt a szabad kiáramlásban, ez jelentősen lefojthatja a motort. Joki barátunk jól mondja.
2010. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket! Ha leveszem a katalizátort és anélkül kipróbálom az úgy jó megoldás?


Eddig azért gondoltam, hogy a benzinpumpán lehet a ludas mert ha teli volt tankolva, vagy 1 picit több akkor ha padlóval toltam neki benzinszag volt a kocsiban, azóta nem tankolom tele...

2010. nov. 21. 17:56
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!