Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi kell a hitelhez? Autóvásárl...

Mi kell a hitelhez? Autóvásárlásnál.

Figyelt kérdés
Használt autót szeretnénk venni hitelre és szeretném tudni mi kell hozzá. Mennyi fizetés amire megadnának egy 1300000-1500000 Ft-os autót. Azt tudom, hogy 20% be kell fizetni. Aki vett így autót mennyi volt a fizetése és mennyi munkaidő kell hozzá minimum?
2010. nov. 16. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:

ez érdekel engem is,bár én csak 1-1.3millióig akarok venni.

Jelenleg tudnék beletenni 370ezret(kellene pénz másra is),és még maradna vésztartaléknak is.

Amikor szüleim vettek fel hitelt kocsira fél évnél picit régebben,akkor kb fél nap alatt el lett bírálva a dolog.

Amúgy szerintem ha kifizeted a 20%ot a másfél milliós kocsiba,akkor marad 1.2millió hiteled,amit odaadnak neked szerintem egy 90-100körüli nettó fizuért simán.

2010. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!