Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vehetne új autót, de pont nem...

Vehetne új autót, de pont nem érdekli?

Figyelt kérdés
Jó a kis megszokott régi?Hasznosabb dolgokra is el lehet költeni?Csak azért hitelt,hogy aztán többnek nézzenek mint ami,amíg a bank el nem veszi?:)
2010. nov. 15. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Na igen, én is így vagyok ezzel. Csak azért vegyek hitelből egy fiatal autót, a brava helyett, mert itt a gyakorikérdéseken sokan fújolnak érte, mert olasz.... Több leszek én attól, hogy BMW-m van? Több leszek attól, hogy hitelből veszek autót?!
2010. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod azok az igazán buta, ostoba emberek, akik egy autó alapján ítélnek meg.
2010. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sajnos több leszel, azért nem mindegy hogy egy bmw-vel gurulsz egy szórakozóhely elé vagy egy suzuki swift-el. én igazából leszarnám, de attolmég számít, max nem érdekel.
2010. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem volt egy vállalkozótársam,nekem nem volt még autóm(építkeztem)neki volt egy új 6 milliós autója hitelre.Mindenki azt hitte az embere vagyok.Mára én járok autóval,és van egy házam.Ő otthon lakik,tavasszal elvitte a bank az autóját.Ebből azt akartam kihozni,hogy sajnos számít a kocsi a megítélésben.
2010. nov. 15. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
LoL. Kicsit kinőttem már a szórakozóhely marhaságból... Lehet, hogy tényleg menő fiú leszeol, ha bömössel mész a discoba, de attól még lehetsz ugyanolyan falusi, mint az átlag. Az autód, maximum a diszkópillangóknak imponál, egy normális ember nem az autód alapján ítél meg.
2010. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, de ez szánalmas... mitől lenne különb az aki bömössel jár diszkóba? Meg egyáltalán miért kéne nekem diszkóba járnom?

Én most vettem egy öreg, ám de nagyon jó kis Peugeot 205 GT-t és nagyon meg vagyok vele elégedve. Akinek nem tetszik tegyen egy szívességet. Lehet vele bömöst is alázni kiskocsi létére... Persze jó kocsi a bmw, dehát győzd is tankolni meg fizetni!!!

Amúgy miért van az, hogy a bmwsek egy igen jelentős hányada úgy közlekednek mint az eszement állatok? A mások veszélyeztetése is a menőzés része?

Azok a nők meg, akik azt lesik, milyen kocsija van egy pasinak, egy rohadt kis k***vák!

2010. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!