Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kartonpapír a hűtő elé, nem...

Kartonpapír a hűtő elé, nem tűzveszélyes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Rövid útra(fél óra)használom az autót nagy hidegben és a motor nem éri el az üzemi hőmérsékletet.

Neki rossz mert jobban kopik,nekem rossz mert fázom.

Régen másik kocsimnál raktam ilyenkor egy kartonlapot(amikből a csomagolódobozok készülnek)a hűtő elé és teljesen használható volt.

De a mostani kocsinál csak úgy tudom odatenni hogy hozzáér a hűtőhöz..és kicsit elbizonytalanodtam hogy nem fog-e menetközben mondjuk kigyulladni?

Lehet hogy ostoba kérdés de nem tudom biztosra....

Kigyulladhat a kartonlap a forró hűtőtől?


2010. nov. 15. 18:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Jó estét az uraknak!


Reggel betettem az egész hűtőt elfedő kartonlapot a hűtő elé és elég hamar elérte a 90 fokot,mire kiértem a pályára már annyi volt és afölé nem is ment már.

Visszafelé már jóval melegebb volt az idő és csak a felét takartam le,de a közelébe sem volt a 90 foknak,akkor sem amikor lejöttem a pályáról!

Mennyi az ideális üzemi hőmérséklet?Szerintem a 90 fok az jó,nem?

A totalcaros linket elolvastam,az autódoki nagyon lekezelően és semmitmondóan válaszolt,de a kommentek azok valóban jók voltak.Érdekes hogy írt egy-két autó tulaj h nekik GYÁRILAG adtak műanyag lapot vagy bőrtakarót a hűtő elé...

2010. nov. 16. 19:01
 12/13 anonim ***** válasza:
85-90 fok között van az üzemi hőm. Nekem 88 fok környékén áll meg.
2010. nov. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
termosztát csere. Abba a pár ezer forintba nem halsz bele...
2010. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!