Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyem 15 évesen?

Milyen motort vegyem 15 évesen?

Figyelt kérdés
Már a jogsit letettem most akarok egy motort venni. 100 ezer alatt ha lehet.
2010. nov. 15. 17:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha hulladék, akkor csak azért, mert a tulajdonosa is egy hulladék. Gondolom neked nem volt ilyened.....
2011. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 POciCi ***** válasza:

De volt 1 schwalbem

apám nagybátyja vette újonnan anno rég.

kicsit használtam ajd 20évet állt mi meg felújítottuk ez egészet (motor,dizájn,stb) és nemmertem vele kimenni a városból 1részt mert simson másrészt meg mert visszafelé én hozom őt:)

most pedig van 1 1999-es derbim (105.000Ft-ba került szal tényleg nem 100 de sztem az az 5.000ft már nemsok) Azt is ugyanugy felújítottuk és ugymegy 80at mint az álom *.*

És nemvolt vele eddig olyan h reggel mennék suliba és csak nézek h miértnemindul

2011. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én sem beszólásnak szántam, de nem kellene hulladéknak beállítanod. Sokan szeretik ezeket a "hulladékokat", felvilágosítalak Simson és MZ Klub is működik Magyarországon (említhetnék még számtalan ilyen márkát). Van aki több millió forintos(!) Harley mellett tartja a kis masinát. Nekem van egy 30 éves Simsonom, teljesen gyári, bontatlan. Hidd el bárhová elindulnék vele. Nekem is volt már néhány motorom (minarelli blokkos pl. egy Aprilia RX, de Yamaha DT, számtalan robogó, MZ-k stb. stb.) Remélem ez az oldal 20-30 év múlva is üzemelni fog, és akkor majd meglátjuk, hogy lesznek-e olyan állapotú 30 éves Derbi Sendra-k, Aprilia RX-ek, mint most az én kis Simsonom (amiért nemrégiben 6 számjegyű összeget ajánlottak) Megtartom, mert ha ki akarok ugrani a piacra/boltba, akkor nem kell rá várnom hogy bemelegedjen, mint a Hornetem...
2011. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 POciCi ***** válasza:

Tudok a klubbokról van pár haver is aki tagja nekik.

[link]

tes itt van 1

ez 21éves de találtam öregebbet is :)

azért elkell ismerni h amikor fénykorában volt ez meg a simson akk azért ez jobb volt :)

Elhiszem h bárhová elindulnál vele csak nemérnél oda :D

viszont elismerem h a simson is megfelelő embernél aki ugy vigyázz rá mint a két szemére működhet rendesen

csak roppant kevés az ilyen :)

2011. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
:D Inkább ne menjünk bele...ha gondolod, készítek néhány képet, hogyan néz ki egy 30 éves Simson (van egyébként egy 1963-as évjáratú gépem is, szintén Simson...) Ez a Derbi olyan távol áll a gyári állapottól, mint Makó Jeruzsálemtől.
2011. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 POciCi ***** válasza:

Igaz h nem a legszebb de ezt találtam xD

De képzeld és h milyen lehetett újkorában :D

v:

[link]

amikor ez készült a simson még csak tervbe se volt (najó talán nem de labdába nemrughatott)

2011. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 POciCi ***** válasza:

ÉS

Mindkettőt régóta gyártják.

De a Simson becsödölt már v 15éve ha nem több.

A Derbi futószallagjai viszont még mais műkődnek :)

2011. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

[link]

Mond rá hogy ronda.

Ilyennel a világ végére is elmennék.

Kezdő motornak csakis a simsont ajánlom (abból is az s51b vagy s51e -t) Én azt ajánlom amit belinkeltem (igaz 100 fölött van, de találni ilyen jó állapotút 100 alatt is!)

2012. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!