Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem lesz semmi baja a simson-n...

Nem lesz semmi baja a simson-nak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egyik haverom hosszabb gyertyát tett a simójába és ahogy be akarta rúgni letört 1 kis darab a gyertyából.És azt szeretném megtudni ,hogy nem-e lesz valami baja a hengernek vagy a dugattyúnak ?
2010. nov. 15. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
ha benne marad akkor nagy gáz lesz. ha kiszedted akkor nyilván azt is látod hogy megkarcolta e a hüvelyt, ha meg nem szedted szét, akkor szedd le a hengerfejed és ellenőrizd hogy nincs e megkarcolva
2010. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és az miért gáz hogyha megkarcolta a dugattyút?
2010. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ha megkarcol valamit akk mi lesz?
2010. nov. 15. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. ha a dugattyú tetejét akkor az nembaj, jobb esetbe csak a korom rétegbe karcol, rosszabb esetbe se lesz baja attól. ha a hüvelyt karcolja akkor az elég gáz, persze függ attól is hogy milyen mélyen karcolja, ha mélyen, viheted fúratni, ha épphogy csak picit szerintem nem lesz különösebb baja
2010. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezd azzal az egészet, hogy a haverodat pofán vered, mert ennyire hülye.Szerintem.

Aztán vedd le a hengerfejet, és kezdj el reménykedni közben, hogy ne találj rést/lyukat a dugattyú tetején.

2010. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!