Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson-osok! Tisztelem a...

Simson-osok! Tisztelem a márkahűségeteket, és semmi bajom a simsonnal, de nem vágytok egy kicsit nagyobb motorra amivel nagyobb túrákat is be lehet vállalni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már jellenleg nem simsonozok.De simsonnal is beválaltam több száz kilóméteres túrákat is.(minden hiba nélkűl)
2010. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is simsonnal kezdtem, mostmár 125-ös Yamaha-m van, szüleim az átlagtól jobban keresnek, de így se volt egyszerű egy ilyen motort megvenni, és az A1 vizsgát megcsinálni. Nagyon drága mulatság. És sokan - akik simsonoznak - ezt nem igazán engedhetik meg maguknak.
2010. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A simson megbízhatóbb, mint a sok ma gyártott műanyagkasznis szar, a simsonba még volt anyag.
2010. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Simsonról már átváltottam énis 1 125ös Yamaha TDR-re de azért nemvolt szívünk eladni a simót. Jó az még :P kell a nosztalgia
2010. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Hát én még csak 15 vagyok, de van amikor egy nap megyek 100 kilométert a Simsonnal és soha nem hagyott még cserben.

Be merek vele vállalni nagyobb túrákat is.


Egyébként nekem 125-ös jogsi nem kell, inkább az autó, de az minél hamarabb.

Aztán 21 évesen korlátlan, és akkor Kawasaki ZXR400-at szeretnék első motornak, aztán egy túra BMW-t

2010. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Simson, mert:

-nem kell műszakiztatni

-olcsó a fenntartása

-olcsó az alkatrész

-akár út szélén is megjavítható

-van benne "anyag", nem kínai műanyag rizsrakéta

-nagyobb túrákat igenis LEHET vele csinálni

-meg még sok minden...

2010. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

van a simsonon kívül másik motorom is, mindd ketőt használom..- megtartottam a simsont-mert már hozzám nőtt.-és sosem adom el. :)

a legnagyobb út ugyan olyan 100km-volt.-de nem igen van vele gond, ha karban van tartva.-

2010. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!