Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kis suzuki marutim menet...

A kis suzuki marutim menet közben le áll! mit mitöl lehet?

Figyelt kérdés
pedig minden be van rajta álitva rendesen!aki ért hozzá az irjon!!!
2010. nov. 13. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
szerelő látta már?!
2010. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

helló


nekem 1,5 éve van Marutim és találkoztam már ezzel a problémával.

Első sorban a következőket cserélném le ha még nem cserélted


Gyertyák

levegő,benzin szűrő


nekem ezeknek a cseréje megoldotta a problémát persze nálad nem biztos hogy segítenek de próbáld meg.

Ha nem akkor megnézném az elosztó fedelet meg a kimenő vezetékeket,Ha nem akkor a karburátort kell megtisztítani mert bele mehetett valami vagy esetleg jobban be kell állítani a benzin levegő arányt.

Amúgy mi lett rajta beállítva???

2010. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben megnézném a gyújtás alkatrészeket: trafó, elosztófedél, rotor, gyertyák. Mindenhol jónak kell lennie az érintkezésnek, nem lehet semmi oxidált. A benzinszűrőt nem is, de a gyertyákat, és a levegőszűrőt lecserélném a helyedben. Ha jól be van lőve a porlasztó, csak elektromos hiba lehet.
2010. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert Suzuki (a TE autód)
2010. nov. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Te, 50% Fater verdájával jó jaszkarizni mi? Vagy netalántán jogsid sincs?! Ejj ejj...
2010. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van jogsim buszra is, amúgy személy Mercivel szaladgálok. A te autód meg a Suzuki enyém a Mercedes.
2010. nov. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hányas Pávod van?
2010. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!