Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vagy motor? Érvek,...

Autó vagy motor? Érvek, ellenérvek?

Figyelt kérdés
Ti melyiket részesítitek előnyben? Én inkább motoros vagyok érvek mellette: egy jó fogyasztású sokkal gazdaságosabb, dugók egy szemfüles sofőrnek sokkal könnyebben megoldható mint egy autósnak, jobb gyorsulás, kisebb helyfoglalás kvázi könnyebben parkolható. Ellenérveim: nem családi jármű, rakodótere nem olyan nagy, egy embert szállíthatsz max, könnyebben ellopják, oda kell figyelni mert egy ugyanakkora hiba súlyosabb lehet mocin mint autón. Ti hogy gondoljátok?
2010. nov. 9. 19:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én hosszabb távokra semmiképpen sem mennék motorral! Nagyon elfárasztja a derekát az embernek, hogy nincs támasztás.
2010. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
előző épp ezért van több fajta motor ..... meg már a mostani gyártás során a komfort-ot is figyelembe veszik
2010. nov. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ma 13:17


Láttál már Honda Goldwinget? :D

2010. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
én a cabrio-s választ részesítem előnyben, mivel ad szabadságérzetet, télen biztonságos, támasztja a derekad és van csomagtartója (máramelyiknek...) természetesen nagyvárosba robogót vennék, mondjuk 125-250-est :)
2010. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nyáron motor ősztől kocsi.


31/F Gixxeres

2010. nov. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy láttam, de hány ember engedhet meg egy olyat itthon magának?
2010. nov. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!