Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vagy motor? Érvek,...

Autó vagy motor? Érvek, ellenérvek?

Figyelt kérdés
Ti melyiket részesítitek előnyben? Én inkább motoros vagyok érvek mellette: egy jó fogyasztású sokkal gazdaságosabb, dugók egy szemfüles sofőrnek sokkal könnyebben megoldható mint egy autósnak, jobb gyorsulás, kisebb helyfoglalás kvázi könnyebben parkolható. Ellenérveim: nem családi jármű, rakodótere nem olyan nagy, egy embert szállíthatsz max, könnyebben ellopják, oda kell figyelni mert egy ugyanakkora hiba súlyosabb lehet mocin mint autón. Ti hogy gondoljátok?
2010. nov. 9. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nincs mit vitatkozni szerintem.

Motor:

Olcsóbb biztosítás

Kevesebb fogyasztás

Könnyebb, gyorsabb haladás


Autó:

1000X biztonságosabb - kényelmesebb


26F (motoros)

2010. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az autó azért jobb választás mert télen a motorral nem tudsz közlekedni mert ráfagysz az első 100m-en! Persze csak ha addíg el nem esel a csúszós úton vagy valami.
2010. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mindegyik arra való amire kitalálták!!Hogy szemléletesebb legyek::Kabát vagy nadrág??Nekem mindkettő van igen régóta és a választásom időjárás és igényfüggő!Szép idő ,egyedül megyek tisztasor hogy a Vespa!Ha az asszonnyal megyünk vagy 10kg-nál nagyobb a csomag akkor a Sunnny.Ha gombázni megyünk a Samurai,vagy a quad.Hacsak simán hülyülni akarok akkor a YamahaDt.

Egyiket sem ujonan vettem hanem magam tettem rendbe,igy az összes nem került egy újnak az árába.

Tehát mindent a maga helyén !

2010. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:17


Első vagyok. Nekem is DT van :)

2010. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Motor... mer motorb*zi vagyok :D


Nekem meg TDR van.

2010. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

erre nagyon egyszerű a válasz és azt nem mi hanem te tudod a legjobban... azért vannak motorosok mert nagyrészt "a motorozás szerelmesei" kevesebben vannak azok akik a kevesebb biztosítás és fogyasztás miatt vesznek motort.

Tény h a kocsi télen jobb meg biztoságosabb de a motor nagyobb szabadságérzetet ad...:) egy melegebb tavaszi napon a mátrában laza 90-100-al gurlni nincs is jobb:D

2010. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat mindenkinek!:)

előző: igen, pl. én most fél éve annyira motorfan lettem, szereztem is használtan egy 250-es Hondát.:) a motorozás aaaa nagyon megfog:D de ha az autókra gondolok az annyira (pontosabban egyáltalán) nem érint meg (hozzá kell tenni autóm még nem volt, lehet az is tetszene), engem abba az zavar, hogy be vagy zárva a kocsiba. motorba meg szabadba, érzed a levegő áramlását:D két szóval nagyon jó:)

2010. nov. 9. 22:24
 8/16 anonim ***** válasza:

Utolsó előtt vagyok


Ha már kocsi abból is cabrio :D h érezzük a szelet :D

2010. nov. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

" motorba meg szabadba, érzed a levegő áramlását:D két szóval nagyon jó:)"

Ja,de nem +15"C fok alatt!!Azért jó valami aminek már ki lehet köpni az ablakán!!

2010. nov. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
jó hát de motoron 0fok ami szerintem már érezhetően és zavaróan hideg hogyha szembeszél van, de ha már annyira zord az idő hamarabb csúszol el az úton minthogy megfagysz. motor eleve nem hidegbe és hóba való, arra ott a motorosszán.:)
2010. nov. 10. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!