Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a kreszem megvan de a...

Ha a kreszem megvan de a jogsim nincs és megállít a rendőr akk? (lent)

Figyelt kérdés
Kreszem megvan a jogsim nincs.1 éve simsonozok itt az erdőbe de szeretnék városba is is már.Ha megállít a rendőr és jogsi helyett a kreszes papírt mutatom neki akkor megbas*?
2010. nov. 9. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
meg, és el is tilt még 2 évre, hogy egyáltalán megszerezhesd a jogsid.
2010. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Megbas*??Szeretnéd mi??Nemhiszem-de szinte biztos hogy följelent!Mostmár várd ki azt a kis időt mig kezedben a jogsi!Türelem rózsát terem--tartja a mondás .

Meg az sem mellékes hogy kockáztatod hogy bünti képpen még mondjuk félévre vissza is tartják a jogsid ha megcsipnek!!

2010. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem nem basz meg, de eltilt 2 évre.
2010. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

egy év alatt miért nem bírtad letenni azt az ostoba jogsit egyébként? elég sok idő...

és be ne merészelj menni a városba jogsi nélkül - elgázolsz valakit, aztán többszörös szabálysértést is követtél el egyszerre...

2010. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mert nincs pénzem...
2010. nov. 9. 16:37
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy éve kezdted? Akkor elb@sztad! 1 év alatt le kell tenni(vagy legalább megkezdeni)a gyakorlati vizsgát különben elévül és kezdheted előlről!!!

Tapasztalat én is így jártam, és most nézek új autósiskola után ahol elkezdhetem!

2010. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az, h tudod elméletben még nem jelenti azt, h a gyakorlatban is tudod. Szerinted miért van a tanfolyam? Remélem elkap a rendőr és tényleg jól meg.basz! meg is érdemelnéd. Mit gondoltál, bemutatod a vizsgalapod és megdícsér, h de szép eredményt értél el a vizsgán vagy mi? -.-
2010. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nagyon okos itt mindenki ahogy látom, de olvasni egyik se tud. nekem már kész a jogsim és másfél évig csináltam a lustaságom miatt. a vizsgalapod hátulján is írva van, hogy az első sikeres kresz vizsga után számított 2 éven belül teheted le a többi vizsgád
2010. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Arra van pénzed, hogy "motorozgass" és városban szeretnél már közlekedni, de arra már nem, hogy megcsináld a jogsit, mi? Tudtommal az még olcsóbb is, mint a B kategória! Vállalj munkát, fiam és érdemeld ki a jogsit. Bár ennyi felelősséggel én be se engednélek suliba...nemhogy a tömegközlekedésbe.
2010. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tiszta vicc, hogy benyára van pénz, de tanfolyamra már nincs :)
2010. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!