Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autósiskolát válasszam?

Melyik autósiskolát válasszam?

Figyelt kérdés
Légyszíves írjatok tapasztalatokat győri autósiskolákról ("B" kat. jogsiszerzés), melyiket válasszam, ill. melyiket ne. Előre is köszi!
2010. nov. 9. 11:45
 1/7 anonim válasza:
Bilux/Takács Zsolt
2010. nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez így bocs,de hülye kérdés. Ha leírnád, hogy hol laksz hasznáható választ kapnál. bocsi az offért, de ha leírtad segíthetek
2010. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ott van, hogy győri.
2010. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elnézést igazad van. Egy kicsit kapkodtam az olvasásnál. bocs
2010. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ! Ha lehetne, szeretnék még!Üdv.
2010. nov. 12. 12:34
 6/7 anonim válasza:
Első vagyok. Annyit még hozzátennék, hogy miért írtam, hogy Bilux. Gyakori, hogy jogosítvánnyal megpróbálnak lehúzni, nem megfelelő tanítás, nem megfelelő vizsgakörülmények, számtalan ilyen esetet hallani. Lehet, hogy ezek leginkább Budapestre jellemzőek amúgy. Mindenesetre én semmi ilyesmit nem tapasztaltam, oktatómmal mondhatni jó viszonyban voltam, nem teltek rossz hangulatban az órák, nem tapasztaltam különösebb negatívumot, legalábbis olyat nem, ami más oktatóval, iskolával ne fordulhatott volna elő. Ezért merem bátran javasolni, bár nincs összehasonlítási alapom, de hogy rosszul nem jártam, az biztos.
2010. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és hozzátenném: én is csak ajánlani tudom a Biluxot! Megbízhatóak és jól oktatnak!Az én oktatóm Bozzai Lajos, jól tanít. Őt is csak ajánlani tudom. Üdv.
2011. febr. 8. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!